Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hete szültem természetes...

3hete szültem természetes szültem . Első babám?

Figyelt kérdés
rózsaszín folyásom van ami nagyon kellemetlen szagú... nem tudom hogy ide tartozik e de nagy wc-re nagyon fájdalommal megyek... és ha sikerül akkor vérzik .... neharagudjatok a kellemetlenségért de első baba és nagyon meg vagyok ijedve..
2020. ápr. 6. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülés utáni vérzés erősebb szagu mint a normál menzesz,de így látatlanba mi ezt nem tudjuk megmondani kóros e vagy se.

A másikra: aranyer? Szerintem az lesz.

2020. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

A kakilási fájdalmadnak nincs sok köze ahhoz hogy első baba!

Valószínű aranyered van. Veszel be detralexet,napközben kened ,este pedig kúp. Ha nem szűnik proktológushoz kell menni. Perszr ha mostanában fogadnak !

A rózsaszín folyás normális,6 hétig.

2020. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kellemetlen szagú, én felhívnám a dokit. Gyulladás is lehet, az pedig nem vicc!
2020. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyér! Első babánál nekem még a kórházban kijött, hónapokig szenvedtem és csak a hashajtó segített sokszor. Második babánál itthon jött ki, csak a 3in1 kávé segített, de pár nap múlva visszahúzódott. Nem hiszem, hogy baj van! Meg tudod nálam pl. megnehezítette a dolgot az agyam is.
2020. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rózsaszín folyás a hüvelyedből jön? Mert ha kellemetlen szagú, akkor menj dokihoz!
2020. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rózsaszín folyás a sebgyógyulás miatt van- nekem ezt mondta a doki, hogy így gyógyul be a seb a méhedben. Szóva normális. Azt nem tudom, hogy a szag az az-e?

Én háromszor szültem, és ez a folyás nekem nem tartott sokáig. Nem tartott 6hétig egyszer sem.

A kakilás szerintem is aranyér lehet.

2020. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!