Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten Szent Margitban...

Midorillee kérdése:

Budapesten Szent Margitban szült valaki az elmúlt egy évben? Mik a tapasztalatok fogadott dokival illetve ügyeletben? Első babás vagyok, semmi tapasztalatom

Figyelt kérdés

Illetve egy olyan kérdésem is volna, hogy van egy doki akihez járok, megkérdezte, még a 8. héten hogy akarom, e hogy ő legyen jelen. Én annyit mondtam, hogy amennyiben megoldható igen, de ha nem jó az ügyeletes doki is.

Máma beszélgettem egy kismamával ő azt mondta rákérdezett ennél az orvosnál, hogy mi az ára annak, hogy őt választja. Én nem kérdeztem ilyet úgy voltam vele, hogy ha mond egy összeget, akkor majd eldöntöm,hogy számunkra megfelel vagy sem. Lassan félidős vagyok, de nekem nem hozta szóba. Mit gondoltok várjam meg míg ő hozza fel, vagy én kérdezzek rá mi a helyzet? Igazából nekem nagyon kellemetlen, mivel nem tudok és nem is akarok ennyi pénzt fizetni amennyit a másik kismama mondott.


2020. máj. 1. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott szultem 5 honapja. Van facebook-on Szent Margit kórhazban szültem/szülök csoport, ott minden orvosról ezerszer írtak véleményeket. Nagyon hasznos. Kb 2 kivételtől eltekintve mindenkit imádnak, jó hely. Veresh dr.úrnál szültem ügyeletben, maradok nála, nagyon aranyos és megbízható. Nem fogadott el így pénzt. Úgy hallottam, kb mindenki a magánrendelés egyszeri vizsgálati díjának 10xesét kéri.
2020. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!