Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak illetve...

Fogadott orvosnak illetve szülésznőnek mennyit illik adni?

Figyelt kérdés

Itt a vírus mizéria miatt nem volt alkalmam megkérdezni.

Ha 10.000 a terhesgondozás , akkor 120 ezer az orvosnak 60 ezer a szülésznőnek elég ugye? Én erre gondoltam, de nem szeretnék se túl keveset se túl sokat adni.


2020. ápr. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha van külön tarifája akkor annyit, ha nincs akkor magánrendelés 10xesét szokták az orvosnak
2020. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, főleg, ha nem kell emiatt nélkülöznötök.

(2 éve 10ezres várandósgondozás után 70-et adtunk az orvosnak, 35-öt a szülésznőnek. Egyszerűen ennyit tudtunk megengedni magunknak. Most újra várandós vagyok: mindketten nagyon nagy szeretettel és odafigyeléssel fogadtak.)

2020. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a 10szeresét felejtsük már el könyörgöm!Az én dokim 17 ezerért rendelt,ez természetesen zsebbe,mivel számlát egyszer sem kaptam.Ezek után még a szülésért 170ezret "illett"volna adnom.Hol éltek,de komolyan?!
2020. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly 50 ezret adtam a dokinak, programcsászár.


A várandósgondozás 12ezer volt vagy 18ezer, attól függ melyik rendelőjébe hívott.


Nem keveselte, mert a 6 hetes kontrollon is kedvesen mondta, hogy keressem bármikor bátran, újabb baba tervezésnél is stb.


Budapest, főorvos


Úgyis szülés után tudod csak eldönteni amúgy meg hogy mennyire tette oda magát.


Amúgy ezzel a magánrendelés tízszeresével is csak az emberek hergelik egymást, nekem az akkor kb akár 180 ezer ft is lett volna? Persze már, még 100at se adtam volna oda azért a fél órás műtétért. Havonta jártam hozzá terhesgondozásra, vége felé volt hogy 2 hetente, kapott eleget.

2020. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, én nem adtam ennyit.

Egyszerűen azért a 1,5-2 óráért elég húzósnak érezném a 100ezret. Főleg úgy, hogy ugye én szülök, annak minden bajával együtt, és még csak nem is voltam komplikált eset.

Az orvos kapott egyszer 40,meg egyszer 50ezret.(két szülés) Rendelésen 10ezret kért.

A harmadik szülésnél egy másik kórház másik orvosának meg egy fillért sem adtam, ugyanis jól leszrta a fejem.

A szülésznőknek meg kávé, csoki, capuccino tea válogatást adtunk. Mondjuk nem volt fogadott szülésznőm.

2020. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én dokimnak a magánrendelése havonta 15.000Ft volt.

Ő neki megvolt a fix tarifája (120.000Ft) a szülésznőmnek pedig nem volt. Neki 50.000Ft ot adtunk borítékban meg mellé (pezsgő, desszert, stb) :)

2020. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!