Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Megyei Kórház...

Miskolcon a Megyei Kórház Szülészete milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy Ti mit tapasztaltatok, ha azóta szültetek, mióta összevonták a Semmelweis szülészetével a Megyeit. Nincs felfogadva nekem egyelőre se orvos, se szülésznő, júliusra vagyok kiírva. Belemerjek így vágni vagy mindenképp kellene egy szülésznő legalább? Köszi a válaszokat!

2020. máj. 4. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sok a ... "mediterrán" ember.
2020. máj. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
ha nem akarsz összeszedni semmit illetve, ha ha nem akarod, hogy úgy bánjanak veled mint a kutyával, akkor a közelébe se mész.
2020. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Anyósom ott szülésznő, eddig ő is a semmelweisben volt. (Azért a misek fényévekkel jobb volt, mint a megyei, de hát minden jót el kell rontani)

Van ismerősöm, aki fogadott orvosnál szült, és minden 100%-osan ment, de volt olyan is, akit ennek ellenére is le sz.rtak.

Aztán most volt egy másik ismerős, aki nem fogadott fel senkit, de mindenki nagyon kedves volt vele. Szóval lutri. Ki lesz épp az ügyeletes, sajnos néha az is számít, hogy milyen lábbal kelnek fel..

2020. máj. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Megyei volt a jó, a másik a szép.

A Megyeiben nagyon jó szakemberek dolgoznak, minden bonyolult esetet ők láttak el, ott van a PIC is. Amikor lehetett választani, akkor is egyértelmű volt, hogy a Megyei. Én még az átszervezés előtt szültem. Semmilyen kellemetlen személlyel nem raktak egy szobába, de még egy folyosóra sem. Azokat sem, akinek nincs fogadott orvosuk.

2020. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha van esetleg még valakinek tapasztalata, szívesen olvasnám!
2020. máj. 4. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is júliusban szülök, nincs se orvosom se szülésznőm. Én februárban próbálkoztam 1 dokinál, de azt mondta ilyen idős kismamámat már nem vállal, be van táblázva, szerintem 3. trimeszterben már esély sincs orvost fogadni, pláne most.

Nekem egy ismerősöm szült most, volt fogadott dokija, nagyon jókat mondott. Mondjuk én természetes szülés párti vagyok, nem tudom, ahhoz, hogy állnak. Majd kiderül, én a legjobbakban bízom.

2020. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is természetes szülés párti vagyok, pont ezért félek egy kicsit, hogy sürgetnek, és gyorsan "túl akarnak majd lenni rajtam", ha nincs se dokim, se szülésznőm. Plusz szeretnék gátvédelmet, de gondolom nem nagyon fogja az épp ügyeletes dokit érdekelni, csak szabaduljon minél hamarabb. Amiért felfogadni nem merek/akarok, mert nagyon nem tetszik az a módi, hogy a fizetett doki, megszüleszt, ha épp ráér, mert pihenőnapja van a munkahelyén (nem egy barátnőm járt így.) Volt, akinek kerek-perec megmondta a dokija, hogy melyik nap menjen be, aznap pedig biztos meglesz a baba, és kész, el is indította a szülést, úgy kellett szegény lány hasára könyökölve kierőszakolni a gyereket, mert a "kedves" doktor úr másnaptól folyamat be volt osztva dolgozni...Szóval nem egyszerű a kérdés. De tényleg csak a szerencsére lehet bízni szerintem, ahogy fentebb is írták a többiek, lehet a drágán megvett doki is aznap bal lábbal kel fel, akkor sokra amúgy sem mennénk vele...
2020. máj. 8. 00:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fogadott orvos ellenes vagyok. Gátvédelmet én említettem az sztk-s terhesgondozáson ( 1x voltam csak) kiröhögtek, hogy első szülőként ezt felejtsem el. Én most fejben próbálom magam átállítani, hogy pozitívan álljak hozzá, mert az se jó, ha eleve fenntartásokkal megyek oda. Nem sokára itt a 32. hetes UH, akkor még puhatolózok. Én az előző UH-kat Debrecenben csináltattam, januárban költöztem ide.
2020. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!