Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon, a Semmelweis...

Miskolcon, a Semmelweis kórháznak milyen a szülészete? Hány ágyas szobák vannak, milyen állapotú és felszereltségű stb. Van e VIP szoba, mennyibe kerül, le kell előre foglalni vagy ha szabad akkor mehetek oda szüléskor?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szep allapotu, par eve ujitottak fel teljesen. Nem tudom kb 5 eve azt hiszem. Minden szobanak van kulon furdoje, wc-je.

Magan a szuleszeten egy agyas szobak vannak, mondjuk annyira nem lattam mert csaszaroztak. De ha jol emlekszem igy volt. Szules utan van egy csaszaros megorzo, ott negy agy van. Oda boldog bokdogtalant ossze kell tenniuk. Ez 24 oras megfigyeles. Utana vannak negy agyas szobak es ket agyas is. De azert szepen elszeparaljak az embereket. Ertem arra h a romak, romakkal a folyoso vegeben vannak. Ha jol tudom van vio szoba is. Neten olvastam egyszer h lehet kerni. Amugy szerintem jo ha van szobatarsad, mert van kihez szolnod, tudgok egymastol tanacsot kerni, pl amig wc-re mesz vagy zuhanyozni van aki figyeljen a babdra stb. 2,5 eve szultem ott. Azota nem hiszem h nagyon sok minden valtozott volna. :-)

2015. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van már honlapjuk is. :)

[link]


Én tavaly szültem ott, tiszta, igényes az egész szülészet, kedvesek a nővérek is. Én is amellett vagyok, hogy jó ha van szobatársad, nem leszel egyedül, ha kérdésed van, meg tudjátok beszélni, nyugodtabban elmész wc-re stb. Mikor én voltam, a terhespatológiára pakoltak be minket, mert annyira tele volt éppen az osztály, rengetegen szültek, szóval a gyerekágyas szobákról ezért nem tudok nyilatkozni. :) De nagyon rendben volt minden. :)

2015. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te komolyan Magyarországon VIP szülőszobát akarsz?
2015. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van ezzel? Miert ne mehetne olyan szobaba?
2015. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én sem mentem volna vip szobába, jobb volt - igy utólag visszagondolva - hogy voltak mellettem a szobában, tényleg meg tudtunk beszélni mindent, mig zuhanyoztam néztek a kislányomra stb. Viszont van az a helyzet, mikor valaki bevállalja. Egy barátnőm most szült, igaz nem Miskolcon, de esze ágában nem volt vip-be menni, kivéve, hogy mikor meglett a baba, mondta neki az orvos, hogy ne haragudjon nem tudja teljesen elszeparálni a "sötétebbektől", ugyanis annyian vannak most, hogy lehetetlen külön rakni tőlük bárkit is. Na ekkor kérte a Vip szobát, nyilván... :)

2015. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak az utotte meg a szememet h magyarorszagon vip szobaba miert ne lehetne menni? Van nagyon sok maganak valo ember akik nem szeretik ha tarsasagban vannak. Mondjuk en js igy vagyok ahogy te masodik valaszolo. Nekem is jo volt h van ott valaki. Volt kihez szolni. En elveztem. De szerencsem is volt mert egy nagyon jo fej csajjal voltunk egyutt.

Elso voltam.':-)

2015. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megint második vagyok.

Mi négyen voltunk egy szobában a Semmelweisben, mondjuk a terhespatológián feküdtünk, ott volt hely. Marha jó kis társaság volt, még a babák is igazodtak egymáshoz, és együtt keltek éjjel. :) Az az egy volt rossz, hogy ott nálunk nem volt ugye pelenkázó asztal, és majd leszakadt a derekunk hogy az ágyon kellett tisztába rakni a babákat, de szép emlékekkel jöttem haza. :)

Ráadásul a nővérek és tündériek.

2015. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugye császáros voltam és mi először a megőrzőbe kerültünk. Amúgy előtte pár nappal befektettek mielőtt szültem volna és akkor a patológián nem volt hely így a nőgyógyászati részre vittek fel minket. Hétvége volt úgyh üres volt az emelet. Amint engem megcsászároztak vittek egy másik anyukát rögtön, na mi egy szobába kerültünk. Mai napig jó barátság alakult ki közöttünk. :) VOlt egy furcsa kismama a szobánkban, ő olyan érdekes, visszahúzódó volt. Ő hamarabb is szült pár nappal így nem is volt sokáig velünk. De utána betelt a négy ágyas szoba. Jó volt nekünk is. Jókat tudtunk beszélgetni, mindenkinek első baba volt. :) A sötét rész pedig a folyosó végén volt elszeparálva. :P

A nővérek is cukik voltak, a csecsemősöket kifejezetten szerettem. A nővérek közül volt egy alacsony, vékony, fekete hajú 30as nőci. Csinos, szép nővérke volt, na ő volt a legtündéribb. Alig vártuk h ő legyen velünk. A többire se volt panaszom, még a takarítónővel is nagyon jól kijöttünk. :)

2015. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a nővérkék tényleg kitettek magukért. A legjobban a Kati nénire emlékszem közülük, mi lenéniztük, pedig nem idős még, kis alacsony, töltött galamb nő, hát valami tündér volt, és volt egy hasonló alkatú, csak fiatalabb kiadásban. :)

A csecsemősök közül nekem nem volt mindenki szimpi...a fiatalabbak között volt, aki kifejezetten furán beszélt velünk, elég érdekes hangnemben, panaszkodtam is róla a nővéreknek. De az idősebbek előtt le a kalappal, mondjuk nekem ott volt ismerős, jó dolgom volt. :)

Annyi, hogy a terhespatológiai kórtermek pont a szülőszoba alatt vannak, igy éjjel, premier plánban hallottunk mindent, ha valaki épp nem a leghalkabban szült... :) De olyan fáradtak voltunk, hogy nem érdekelt különösebben. :)

2015. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 12. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!