Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaphatnék valami tippet hogy...

Kaphatnék valami tippet hogy ne rettegjek annyira a szüléstől?

Figyelt kérdés
Eleve egy kicsit meg voltam ilyedve tőle, de hogy most van ez a vírushelyzet még inkább.
2020. máj. 15. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia, a vírus helyzetre en nem reagálnék, mindenki döntse el hogy van e értelme pánikolni vagy nincs. A szüléssel kapcsolatban pedig. Én két napot vajúdtam, a szülő ágyon már szinte magamon kívül voltam. De mégis bennem volt a tudat, hogy ez kell ahhoz, hogy végre láthassam a picikémet. A legjobb ha elfogadod hogy valószínűleg fájni fog. De meg tudod csinálni, nagyon rég óta szülnek a nők. Gondolj bele, régen még nehezebb volt hiszen nem volt ilyen fejlett az orvostudomány. És utólag büszke vagyok magamra, hogy meg tudtam csinálni :) amúgy meg lehet neked nem is lesz olyan vészes, mindenkinél más
2020. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Fejben próbáld meg elképzelni sokszor, milyen lesz és képzeld el, hogy sikerülni fog. Ne félj tőle! :)


Nálam az egész várandósságot végigkísérte ez a folyamat. :)


Mikorra várod a Picit?

2020. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És 2 hét van hátra.

2020. máj. 15. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem először az jött be, hogy tudatosan nem gondoltam rá. Aztan ahogy teltek a hetek, a végén már vajkeno késsel is kimutettem volna erzestelenito nélkül csak legyen kint már. Szoval mire a szuloszobara jutottam már minden mindegy volt kb.
2020. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Olvass róla könyveket, hogy felkészülten tudjál menni. Csak az ismeretlentől félsz, de ha tudással felvértezve mész oda, az rengeteget levesz a félelmedből.
2020. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!