Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírt napon megyek CTG-re,...

A kiírt napon megyek CTG-re, mennyi az esélye jelen helyzetben, hogy már nem engednek haza, ha még semmi nyoma a szülésnek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Haza fognak engedni
2020. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tőlem megkerdezték a kiírt napon, hogy befekszem-e, vagy vállalom, hogy bejárok minden nap. Én inkább bejártam, de volt egy másik kismama, aki befeküdt mert nem minden nap tudta volna megoldani, hogy bejárjon, tömegközlekedni meg nem akart 40 pluszosan, hiába volt problémamentes a terhessége. Én végül 40+6hetesen szültem, elfolyt a magzatvíz az nst után.

A második babánál nem ajánlották fel a kórházi felvételt, csak mondták, hogy minden nap menjek. Ő 40+2 hetesen született, fájásokkal kezdődött itthon.

2020. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
40. hét utén minden nap van CTG? :/
2020. máj. 27. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Kiírt napon mentem reggel.

Méhszáj uh-on ellenőrízve,3000

Lepény: csak 2-odfokban volt érett

Ctg: teljesen átlagos


Este fájásokkal beindult a szülés 3 h alatt lett meg a pici...

2020. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én hétfőn megyek de már szerdára is adtak időpontot ha hétfőn nem jönne.

Szerintem kórház válogatja a felajanlast illetve hogy naponta vagy kétnaponta hívnak vissza

2020. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nekem az elsővel naponta volt nst, kétnaponta amnioszkópia is. A másodikkal is minden nap mennem kellett, de akkor felváltva volt nst és amnio.

2020. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én kedden töltöm a 40. hetet. Úgy tudom viszont, hogy most a járvány miatt nem fektetnek be, szóval ha nem lesz meg addig akkor naponta járhatok be.
2020. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalábbis ahol én fogok szülni ott most nem fektetnek be. Máshol lehet nincs így.
2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mára vagyok kiírva, voltam CTG-n és megvizsgáltak. Nem tartottak bent. (Fájásgörbe is intenzív volt, méhszáj: 1000.)
2020. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vírus miatt szerintem nem tartanak bent ha nem muszáj.

36. héttől teljesen nyitva a méhszájam meg is két időpontot adtak meg.


5-ös voltam

2020. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!