Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom lesz mennyi az...

Császárom lesz mennyi az esélye hogy nem élem túl vagy a baba ?

Figyelt kérdés
Másfél hét és programcsászárom lesz és már egyre jobban félek ,2. Baba az elso természetes uton szuletett komplikaciokkal igy most csaszar mellett dontott az orvos
2020. jún. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog meghalni
2020. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy mindketten minden probléma nélkül túl lesztek rajta. Kár ilyesmin gondolkoznod!
2020. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevesen halnak bele a császármetszésbe.Inkább arra koncentrálni, hogy hogyan kell elsőre felállni műtét után még ilyenek.
2020. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

KSH-nál elvileg fent kell lennie valahol, hogy melyik évben hányan haltak bele szülészeti eseménybe, de ember legyen a talpán, aki kinyeri a honlapjukból :) Azt megtaláltam, hogy 2004-ben százezer élveszülésre jutott 5 haláleset, illetve, hogy Európában 2017-ben átlagolva százezer császárosból 13-an haltak meg.

Hogy ijesztgesselek, magam majdnem meghaltam császár miatti mélyvénás trombózisban, aztán mégis vállaltam még egyet, ott semmi gikszer nem volt és most itt írogatok nagyjából egészségesen. Szóval előfordul persze, de hatalmas pech kell hozzá - ha úgy nézed, nagyobb az esélye, hogy másba halsz bele útközben.

2020. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!