Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van különbség az első ès a...

Van különbség az első ès a második csàszáros szülès között? Ki hogy élte meg? Rosszabb volt a második?

Figyelt kérdés
Programozott csàszárom lesz mert faros a babám.A nagylányom sürgősségi császárral jött világra.Kicsit félek hogy mennyire fog megviselni most.

2018. máj. 16. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

2 programozott csaszarom volt. Nem volt rosszabb egyik a masiknal.

Baratnomnek elso surgossegi az amiatt neki rossz elmeny volt masodik programozott es a harmadik is. Utobbi jo volt neki minden komplikaciotol mentesen.

Egy szrgossegi csaszar mivel hogy surgos problemabol fakado ezert nyilvan az rosszabb elmeny. Most ha semmilyen komplikacio nem lesz foleg az elsohoz viszonyitva elmenyben mindenkepp jobb lesz. Nem tudom testileg hogy elted meg a felepulest de mar tudod mi van utana

2018. máj. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 sürgősségi császárom volt.

A 2.-at rosszabbul éltem meg, de nem sokkal. Tovább tartott a műtét is, utána erősebben görcsöltem, a seb is jobban húzódott (mondjuk ez valószínű a más varrási technika miatt).

De összességében nem volt annyira rossz, hogy ne vállaljak 3. babát :)

2018. máj. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsonel magat a csaszart megvaltasnak ereztem.nagyon rosszul voltam.tolofajasokkal toltak a mutobe.utana majdnem kipakoltak,9 napot voltunk korhazban.antibiotikum hegyek,vert kaptam......szornyu volt.

A masodiknal nem tagultam,4 orat kaptam,hogy igazan meginduljon,nem akart.akkor sokkal hamarabb felepultem.a 3.napon jottunk haza,tejem mar az elso pillanattol volt boven.sokkal konnyebben ment minden.

A 3.program volt,az meg talan az elsonel is rosszabb volt.pedig igazan semmi komplikacio nem volt,de jobban fajt a hegem es egy kicsit be is gyulladt.

2018. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Van, ahol engedik megszulni a faros babat, vbac-t nemszeretnel?
2018. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Itt a kórhàzban nem engedik a faros szülést ès nincs is olyan orvos akinek lenne rutinja.De nem is vállalnám be,félek a komplikációktól.

2018. máj. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!