Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyre több a 4 császáros...

Egyre több a 4 császáros anyuka. Nem az az ajánlás, hogy 3 császármetszés után, ha lehet, ne legyen több baba?

Figyelt kérdés

Nem kötekedés, csak kíváncsiság.

Még 4 éve, amikor ez első császáromra betoltak a műtőbe, azt mondta a szülésznő, hogy 3 császárt ,,engednek".



2018. júl. 16. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
De. Na és konkrétan mi a javaslatod, amikor a nő mégis csak teherbe esik negyedszerre is?
2018. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem lesz harmadik babám, akkor el fogom köttetni magam utána. Úgyhogy nem lesz ilyen véletlen.
2018. júl. 16. 09:42
 3/20 A kérdező kommentje:
Mivel ugye császármetszés közben a petevezeték elkötése nem jelent külön beavatkozást, ugye már fel van nyitva az alsó hasüreg, így egy füst alatt meg tudják csinálni, miután kiemelik a bébit.
2018. júl. 16. 09:45
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Valóban. A nő kérésére. Kizárólag a nő kérésre. Az orvos magától nem dönthet úgy, higy hoppá, ez volt a harmadik császár, elkötöm Katikát. Katika meg úgy van vele, majd megoldja az orvos a 4., 5., x. császárt is, mert ő több gyereket akar
2018. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem erről van szó, de azért hát ott már azért egy kicsit megkérdőjelezhető az épelméjűség.

Ha Katika a lehetséges kockázatok ellenére (aminek ugye minél többedik császár, annál nagyobb az esélye) is bevállalja a 4. császárt, akkor a már meglévő 3 kis porontynak és a kis újszülött negyediknek talán nem lesz anyja, aki felnevelje őket... Érted.

2018. júl. 16. 09:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Na meghülyült a telefonom.
2018. júl. 16. 09:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyat,aki 5 gyereket szült császárral.Hiába figyelmeztet az orvos,ha a nő mem fogadja meg,ez van.3 császár ami még viszonylag kockázatmentesen levezethető.
2018. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezt mondom én is. Lehet, hogy ,,látszólag" rendben van, de az emberek hajlamosak ezt mondani már akkor is, ha túlélte a műtétet, hogy ja hát akkor minden oké.

Aha, csak mondjuk összenőnek a belei, vagy el kell távolítani a méhét vagy ilyesmi.

2018. júl. 16. 09:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én értem. Katika meg a többi meg nem érti. Szerinted mi a megoldás?
2018. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy nőt, 2,5 év alatt 3 császárja volt, de akarnak még gyereket, nagy családot szeretnének (nagyon nagyot). Sz ő orvosa azt mondta neki, hogy az 5. műtét után beszéljék át alaposan, hogy áll a dolog, addig elmehet. Volt jó pár dokinál, mire ezt megtalálta, benne valahogy nem merült fel, hogy ha 10ből 9 doki nem akarja ezt vállalni, nem a 9 a hülye...

Ha a nőnek annyi esze van, hogy nem törődik a kockázatokkal, tehetetlenek az orvosok, a gyerek bent nem maradhat, kénytelenek kivenni. Legfeljebb annyi történik, hogy fogadott doki nem fogja már vállalni, mert nem akarja magának a felelősséget, de az ügyeletes kénytelen megcsinálni a császárt nyolcadszor is.

2018. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!