Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Labdan vajudni otthon? Probalt...

Labdan vajudni otthon? Probaltatok?

Figyelt kérdés
Mivel korhazban nagyon ajanljak, arra lennek kivancsi volt-e valaki aki otthon azzal kezdte gyengebb fajasoknal, van ertelme beszerezni?

2020. jún. 9. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem semmi értelme. Amíg nem indulsz, addig nem fogsz egy labdán ücsörögni otthon, mert egyrészt rövid ideig tartanak a fájások, másrészt viszonylaj hosszú idő telik el köztük.
2020. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindketto magzatvizelfolyassal es 5perces fajasokkal indult, de a doki szerint egyaltalan nem alkat kerdese, igy lehet h a 3. Napokig fog fajdogalni elotte. A korhazban toltott egy napos vajudast szeretnem elkerulni es talan egy labda nem akkora beruhazas, ha segit.
2020. jún. 9. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De guggolva vajúdtam és melegvizet eresztettem derékra, pocakra..


Kórházbaérkezés / porta/ után 25 perccel a kezben volt a baba.


Nem alartam kórházban vajúdni, egyszer elég volt.

2020. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt valami kényelmes pedig elképzeltem hogy milyen jó lesz.
2020. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En a kórházban vajúdtam rajta, van itthon is labdám, de meg nem volt igazán rutinos első gyerek volt, uh leginkább csak azt se tudtam mi van. 😀 így utólag akar ücsöröghettem volna rajta nekem az gyorsította a tagulast a kórházban is.
2020. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon csináltam a csípő korzest rajta minden este.(segíti a babát megfelelő poziba ereszkedni) 3 óra 19 perc alatt lett meg a baba, magzatviz elfolyassal kezdődött.

Ha hosszabb lett volna, hogy rendszereződjenek a fajasok is csak 5 percesekkel mentem volna be, hogy ne nyomjanak tele oxival.

Javaslom a szülőszeket is,nagyon jól jött a gravitáció a kitolásnál

2020. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper cucc. Nagyon fájdalmas jóslófájásaim voltak. Órákat töltöttem a labdán ringatózva. Meg letérdeltem a labda elé és ráborultam, úgy ringatóztam. Aztán rendszerint 3-4 óra múlva el is múlt az egész. Végül császározni kellett. A szülést nem segítette, de a fájdalom elviselését igen
2020. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6.


3-as vagyok


Engem még úgy is oxyzni akartak, hogy 2 percesekkel mentem be

Tolófájással feküdtem a szülőágyra

2020. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Otthon vajudtam nagyreszt, volt otthon labda, de valahogy eszembe sem jutott, pedig olvastam sokat rola.
2020. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as mi ez az oxy fetisizmus a szuleszeteken? 😂
2020. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!