Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES mellett, otthon végezhető...

GYES mellett, otthon végezhető munkát próbáltatok már?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen hirdetés van, de nem tudom mi a valóságalapjuk és lehet-e hinni nekik?

Van-e egyáltalán megbízható cég, aki ezekkel foglalkozik?


Ha próbáltatok ilyen munkát, leírnátok a tapasztalataitokat és a véleményeteket?



2013. márc. 6. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig mind átbacás volt!! Én már feladtam,Nővérem még nem,de Ő sem talált olyat,ami nem átvágás lett volna!

Pár hónapja itt is linkelt be egy oldalt valaki,ami szerinte nem átvágás,de megnéztem,és az volt az is!

2013. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:-( Na hát ez az! Ettől tartok én is!
2013. márc. 6. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire jó a beszélőkéd. Speciel a férjem operátort keres(ő a te munkád után kap jutalékot, kb ennyit tudok) Jól értékesíthető termékkel kell telefonálgatni.

(nincs hely az irodában több opinak, de szükség van emberre, otthon is lehet csinálni), ha érdekel szólj, megadom az elérhetőséget(önéletrajzot hová küldj).

2013. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó a beszélőkém, de nem ilyen munkára gondoltam. Valamilyen adminisztrációs munkát keresnék szívem szerint, amit a két kicsi mellett is tudok végezni. Ajánlat rengeteg van a neten, de ezek között kiigazodni???!!!
2013. márc. 6. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Megadnád nekem is? Nővéremnek elküldeném!

Előre is köszönöm!!!

2013. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Valós otthonról végezhető munkát nagyon nehéz találni ismerős nélkül szerintem, tapasztalataim alapján sajnos a legtöbb ilyen jellegű hirdetés csak átverés. Persze nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon óvatosnak kell lenni, ezekre figyelj:


-soha ne fizess semmiért, akármennyire hihetőnek is tűnik, hogy mire kell a pénz

-rengeteg csalókkal foglalkozó oldal van már, mindig ellenőrizd le a megadott (jobb esetben cég)nevet, e-mail címet, telefonszámot

-mennyire reális az összeg amit a munkáért mondanak, ha túl sok akkor tuti átverés

-ha ilyen ajánlós, csapatépítő munkáról van szó, akkor érdemes rákérdezni, hogy az adott személynek eddig mennyi bevétele volt (személy szerint én ezekben nem hiszek, de ezt mindenki maga döntse el)

-ha egy kicsit is úgy érzed, hogy valami nem stimmel a munkával kapcsolatban akkor nem is érdemes belevágni


+1 Ha csaló hirdetésbe botlasz, jelezd az adott oldal ügyfélszolgálatának, hogy másokat ne tudjanak átverni. A jobb oldalak figyelnek az ilyen visszajelzésekre, egyébként is érdemes inkább ott keresgélni ahol valamilyen szinten szűrik az állásajánlatokat.

2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2013. márc. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!