Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten aki mostanában...

Kecskeméten aki mostanában szült , muszáj fogadott orvos ahhoz hogy lehessen fogadott szülésznőd?

Figyelt kérdés

Mert már mindent hallottam a témával kapcsolatban, valaki azt mondja csak akkor lehet fogadott szülésznő ha van orvos is.

És esetleg tudnátok ajánlani szülésznőt, elérhetőséggel együtt?



2020. jún. 14. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell, hogy legyen fogadott orvosod ahhoz, hogy szülésznőt tudj fogadni. Én azt javaslom, hogy először orvost válassz és kérdezd meg tőle, hogy melyik szülésznővel dolgozik szívesen.

Én személy szerint Miklós Mártát ajánlom, életem legjobb döntése volt. Dr. Seregély Attilánál szültem, ők ketten egyébként sokat és szívesen dolgoznak együtt.

2020. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, Én eredetileg csak szülésznőt szerettem volna fogadni, amire elvileg lehetett is volna lehetőségem, csak időközben 'sajnos muszáj' voltam fogadni orvos, mert a kórházba szó szerint sz*rnak arra, akinek nincs orvosa a terhesgondozás alatt.. így végül úgy döntöttünk, hogy az orvos mellé már nem szeretnénk plusz szülésznőt is fogadni, így az ügyeletes volt bent.
2020. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ja és egyébként nekem császármetszésem volt, és egyáltalán nem volt lényeges hogy éppen ott van-e vagy sem, ott nem sokat tudott segíteni (legalábbis nem volt érzékelhető). Természetes szülésnél nyilván más lehet, nekem ez a tapasztalatom.
2020. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!