Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos nélkül Kecskemé...

Fogadott orvos nélkül Kecskeméten hogy zajlik a szülés?

Figyelt kérdés

A második babámat várom. Az elsőnél fizettem, most nem fogok, bár egy szülésznőnek örülnék. Ha tudtok olyan ,aki vállal orvos nélkül is megírhatnátok köszi.

Egy egészséges terhességnél, ha minden rendben van . Megkérdezik-e hogy akarok indítást? Választhatok-e hogy labdázni, bármi ilyesmit szeretnék? Van-e ezekre a dolgokra egy előírt protokoll vagy ügyeletes orvos dönti el?Meg úgy az egész érdekelne hogy zajlik. Gondoltam megkérdezem ezt majd a szülésfelkészítőn is, de ott nyílván nagyon pozitív választ fogok kapni. Csak nem szeretnék nagyon pofára esni. Köszönöm.



2019. ápr. 27. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem Kecskemét hanem Szolnok, de fogadott doki nélkül a legtöbb helyen nem lehet segédeszközöket igénybe venni. Általában annyi, hogy bemész fájásokkal, felvesznek, az ügyeletes doki megvizsgál, felfekszel a szülőágyra, rád kötik az CTG-t, néha rád pillant a szülésznő. Mikor már majdnem kint van a baba és épp ráér a doki akkor bejön, ha nem, akkor csak a legvégére szólnak neki, ha kell varr, majd elmegy.
2019. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmire gondoltam amúgy is. Az első szülésznél pont ez volt. Köszi
2019. ápr. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!