Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity Szülészeti és...

Maternity Szülészeti és Nőgyógyászati Magánklinika vélemények?

Figyelt kérdés
Októberre várom a picit, és most jelenleg ez a kórház tetszik a legjobban, van valakinek személyes tapasztalata vele?

2020. jún. 14. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A Róbert és e között vacilláltunk de végül a Róbertet választottuk a természetesebb szemlélete miatt. A Maternityn nagyon profik császármetszésben, az összes ismerősöm programcsászárral szült ott. Ha te is ezt tervezel akkor biztosan nagyon profi ellátásban részesülsz, az ismerőseim elégedettek voltak. A természetes szüléssel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni ami a Maternityt illeti. A kórház szép és felszerelt, külön szobában vagy szülés után a babával ahol apuka is ott aludhat és enni is kaptok, mint egy szálloda majdnem. A személyzet nagyon kedves és az orvosok is jók.

Az egyetlen hátránya a magánkórházaknak az, hogy ha bármi baj van a babával akkor azonnal átviszik állami kórházba és ott látják el de nyilván ez ritkán fordul elő.

2020. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jún. 14. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Róbertet választottuk. Kissé mesterkélt volt a Maternity, amolyan celebkórház érzetem volt. Ráadásul én jobban szeretem a természetességet, amit inkább a Róbertben találtam meg. Ott tényleg mindenkinek csillogott a szeme, amikor bent voltunk, napokig elképesztően kedves volt, de tényleg midnenki, akivel csak találkoztunk. Harmadszor is oda fogunk menni.
2020. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem a Róbert kissé *lepukkantnak" tűnik, de lehet csak képek alapján. 🤷🏼‍♀️
2020. jún. 14. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért választod. A szép falak miatt vagy mert jó.
2020. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lepukkant a Róbert de kérdés nyilván, hogy mihez képest. Ha háborítatlan, természetes szülést szeretnél akkor válaszd a Róbertet, ha programcsászárt akkor a Maternityt. Kórházat ez alapján választ a körültekintő ember nem a divatos enteriőr alapján.
2020. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a kinézet alapján választok...

Egyébként programozott császárom lesz.

2020. jún. 15. 11:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Róbert tiszta, szépen felújított, barátságos kórház. Színes falakkal, mosolygós emberekkel. A Maternity jól mutat a képeken, drágább a belső design és több figyelmet fordítanak a kilincsre meg a csillárra... de őszintén? Olyan családi szobát, amit a Róbertben kaptunk! Fantasztikus volt. Saját fürdő, nagy ágy, apával 4 napig, teljes ellátás, mosolygós csecsemősök, teljes támogatás! Soha nem mennék máshova! Csoda emberek, csodás hely, szavakba se tudom önteni.
2020. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Ja, akkor a Maternity a te kórházad, nem leptél meg. :D
2020. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! A Róbertben is lehet programcsászárral szülni, ahogy a Maternity-ben is természetesen. Az ilyen falusi pletykákat el kéne engedni.
2020. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!