Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hülye kérdés, de ha beindul a...

Hülye kérdés, de ha beindul a szülés, azt ugye biztosan észreveszem?

Figyelt kérdés

A védőnő mondta, hogy menstruáció-jellegű görcsöket kell éreznem, meg fájdalom a derékban meg ilyenek, ha majd egyszer beindul. Na csak az a baj, hogy nekem a menstruációm sosem fájt, néha kicsit szúrt-feszített, de nem volt görcsös sosem, most meg 35 hetes vagyok, keményedni se keményedett soha a hasam, nem fájt eddig még semmi (csak a derekam a súlytól, de ez tornával mindig javítható volt), és úgy egyébként el nem tudom képzelni, milyen lesz amikor fájdalmas lesz az egész.

Ugye azért az egyértelmű? Mármint, tudja az ember, hogy igen, ez most nem a baba nyomja ki magát, nem az van, hogy kényelmetlen pózban ültem sokáig, nem valami sokadik dolog, hanem hogy ez most AZ a fájdalom? Nyilván nem gondolom, hogy nem fájna egyáltalán amikor elindulnak a dolgok, de azon pánikoltam most be, hogy ugye tudni fogom, hogy ez most nem valami más?



2020. jún. 17. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi fájdalmak ciklikusan jönnek, ugyanannyi idő van köztük, és mindig egyre sűrűbben jönnek. Ha csak rendszertelenül görcsölget, fájogat, az még csak jósló fájás.

De van egy ritkább eset, mint az enyém: egyszer csak puff, minden előjel nélkül elkezdett ömleni a magzatvizem :D

2020. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor az, hogy görcsölget-fájogat, az is egyértelmű, összetéveszthetetlen? Nem lehet rá azt mondani, hogy most a baba fekszik fura helyen és nyom valamit, vagy bármi hasonló?
2020. jún. 17. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az segítség lehet megkülönböztetni, hogy a nem valódi (jósló) fájások egy meleg zuhanytól vagy fürdőtől elmúlnak. A valódi fájásoknál meg kell állnod a sétában és bele is görnyedsz, elakad a szavad :)

Nekem legalábbis így volt :)

2020. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfolyt éjfélkor a magzatvíz. Mint a filmeken, Niagara-szerűen :). De fájdalom semmi nem volt, csak másnap, oxitocin hatására.
2020. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ui:nem is tudtam megszülni.. Nem tágultam ki semmit. Császár lett sajnos.
2020. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod, ugyanis qvra faj🤣🤣 meg kell allnod es osszegornyedsz. Na akkor lehet menni a korhazba, ha ez 5 percenkent van😆 vagy ha elfolyik a viz... az egyertelmu. De jobb fajasokkal kezdeni.
2020. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen,utolsó válaszoló. Kár, hogy nem mi döntünk, hogy akarjuk elkezdeni!
2020. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. jún. 18. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel anno hasonló kérdést😂😂semmi baj ezzel.Vartam a egyszer felkelek arra ,hogy fáj...Erre csak elkezdett omleni a magzatvíz.
2020. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!