Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok pozitív lett...

37 hetes vagyok pozitív lett streptococcus Kenetvétel. Ha szülés gyorsan beindul be tudják adni infuzioval az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Nekem előző szülés is gyors volt rögtön 5 perces fájások és mire be értem már toló nyomásaim voltak .
2020. jan. 24. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Megoldják csak legyen nálad az eredmény.
2020. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben beérsz, akkor igen. Még van adva, hány órával megszületés előtt kell beadni.
2020. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis beadni be tudjak, csak nem ér semmit. 4 óra, míg hat. De majd mrgfigyelik az újszülöttet, és ha kell, kap ő antibiotikumot.
2020. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Tudjátok mi a röhej? Most vetettem le, leadtam az ÁNTSZ-nél és közölte a nő, hogy ezért kizárólag csak én, személyesen mehetek be, és ha addig megindul a szülés, de én nem mentem a leletért (hiába van már kész), a kórháznak se adják ki. Mert nem. Egyszerűen sehol máshol nem látom.
2020. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!