Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog mostanában szülni valaki...

Fog mostanában szülni valaki Szombathelyen a kórházban?😁 Ha igen,hányadikára vagytok kiírva?😁

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én tegnapra voltam kiírva,úgyhogy bízok benne,hogy hamarosan beindul a szülés ☺️.Ha magától nem,akkor azt mondta az orvos,hogy 1 hetet várnak az indítással.Remélem a napokban beindul a dolog ☺️.
2020. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Uhh,akkor drukkolok,hogy beinduljon🤗

Én hétfőre vagyok kiírva,de nem tűnik úgy mintha jönni akarna😅

2020. jún. 19. 17:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Köszi szépen ☺️!Elvileg frontok jönnek hétvégén,szóval van rá esély.

Drukkolok neked is,hogy beinduljon időben.Aztán lehet,hogy bent találkozunk a kórházban 😉.

2020. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kösziiii!😊

Igen,ez lehetséges😁

Azért írd majd meg ha már túl vagy rajt,kiváncsi vagyok😊

2020. jún. 20. 09:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!Végül is hétfőn született meg a kisfiam hajnalban.Csütörtökön mehetünk haza,ha minden jól megy ☺️.

Nekem eddig pozitív csalódás ez a kórház,velem mindenki tök rendes volt végig,talán csak 1-2 itt dolgozó volt eddig,aki kevésbé volt szimpi,de ők sem voltak kifejezetten bunkók.

Ami nem tetszett,hogy a csecsemőosztályon alapból beírták,hogy megmutatták nekem az alapvető dolgokat (pelenkázás,köldökcsonk kezelése,stb.).Erről valóban kaptam szóbeli tájékoztatást,de megmutatni nem mutatták meg maguktól.Miután ezt jeleztem feléjük,egy kedves fiatal nővér mindent megmutatott,a szoptatásban is segítettek,csak kérni kellett őket,maguktól valószínűleg nem mutatják meg ezeket a dolgokat.

2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia!😊

Juuuj,gratulálok a babához!🤗

Köszi ezeket az infókat,remélem nekem is pozitív csalódás lesz,sok rosszat hallottam már róla🥺

És a babának kellett bevinned pelenkát vagy valamit?😊

Természetes úton született amúgy vagy császárral?😊

Remélem nekem is beindul lassan,még mindig nem úgy néz ki mintha jönni akarna a baba😅

2020. jún. 23. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm szépen a gratulációt!

Természetes úton született gátmetszéssel a kicsi fiam,aki 4130 gramm és 56 centi volt,azóta ugye fogyott kicsit.

Sokat vajúdtam vele,de nagyon nem akartak császározni,minden adott volt a természetes szüléshez.

A baba ellátásához minden biztosítva van,pelenka,törlőkendő,alkohol a köldökcsonk ápolásához,stb.Ezek használatát meg fogják mutatni,ha kéred.De hozhatsz be saját dolgokat is,ha azokat akarod inkább használni.

Ruhát is ők adnak rá,csap alatt fürdetik,de szülés után csak átmossák a babát,hogy nagyjából lejöjjön róla a vér,a magzatmázat nem dörgölik le,csak 1-2 nap múlva,a kisfiamat tegnap fürdették először.Mi elvileg holnap hazamehetünk,szóval összesen 4 napot voltunk itt az osztályon.

Ami hasznos volt nekem otthonról,az a textilpelus büfiztetéshez,illetve egy másik takaró is jól jöhet,mert inkább oldalra vannak fordítva a babák és úgy könnyebb kitámasztani.

2020. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szép nagy baba,ügyes voltál!🤗

Köszi a választ!🤗

Én ma voltam NST-n,de azt mondta a nőgyógyász,hogy a baba jól fekszik,lent van a feje,csak a méhszáj nem tágult még 😅

Mondta,hogy jövő héten megint NST ha addig nem jönne a baba,de szerinte nem fog még🥺

2020. jún. 24. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor kitartást,most már hamarosan meglesz a baba☺️!Itt tele van a csecsemős osztály,úgyhogy most jó sok baba születik ☺️.

Most sajnos besárgult kicsit a fiam,betették kék fény alá,remélem,hazamehetünk azért holnap.

2020. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszii🤗😊Hát bízom benne😅

Igen,nekem is egy csomó ismerősöm várandós😁

Oo szegény,biztos minden rendben lesz és hazamehettek holnap.🤗

2020. jún. 24. 20:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!