Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vízben szülés Békés megyében?

Vízben szülés Békés megyében?

Figyelt kérdés
Főként Békés megyében érdekelne, hogy vízben szülést melyik korházban van. Illetve onnan tapasztalatok és árak érdekelnének. Még nem vagyok terhes, de tervben van a párommal már a pici, de előtte szeretnék minél tájékozottabb lenni ebben is. Mindenképp természetes szülést szeretnék és lehetőleg vízben, örülnék, ha megvalósulna.

2020. jún. 24. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én Orosházán szültem nemrég. A vajúdó szobában van egy sarokkád, amiben vajúdás alatt lehet fürdeni. Megkérdeztem a szülésznőt, hogy lehet e benne szülni, de csak annyit válaszolt, hogy eddig még senki sem akart benne szülni. Szóval ki tudja lehet e. 😁 A vajúdást én is szerettem volna kipróbálni, de mire úgy voltam, hogy másszunk bele addigra úgy fajtam, hogy nem bírtam felállni a labdáról.. Egyébként a vajúdó szoba ingyenes, nyilván "érkezési sorrendben " mehetnek be a kismamák és kisérőik.
2020. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a választ!
2020. jún. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!