Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegi kismamák! Ki...

Zalaegerszegi kismamák! Ki mennyit adott a fogadott orvosának a szülés levezetéséért? (vagy zala megyében mi a tarifa? )

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok oda, hogy előre le volt beszélve az összeg vagy csak amennyit gondoltatok!

ha esetleg az orvos nevének kezdőbetűit is írtok az is jó lenne :)


Januárban fogok szülni és a dokim nem mondott árat, csak amennyit gondolok. De mennyit illik gondolni?



2018. dec. 29. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg tarifát tudok mondani, bent feküdtem 3 hónapot 😅

Elso szülésnél 5 éve 40 ezret adtunk a dokinak, most 150 ezret szántunk, de nem fogadta el a komplikációk miatt (nem az ő hibája volt), illetve a kialakult jó viszony miatt. Másik anyuka 50 ezret adott neki, másik 40 ezret, harmadik 80 ezret. Ami összegeket tudok, hogy anyukák adtak: Györe:40, 80, 100; Vajda 150, 200; Tihamér 120,150; Németh Gábor 50,80; Kádasi 30, 50, 70. Vörös Zéta: 60, 80.

Szóval a skála széles. Vannak drágább orvosok pl Horváth Tihamér, Vajda főorvos. Vannak olcsóbbak pl Kádasi, Goldfinger.

2018. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jegyzeteltél, első?

Érdekes, én is bent voltam két hónapot, de senkiről nem tudom, mennyit adott.

Elég hihetetlen ez a felsorolás...

2018. dec. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

2!

Miért hazudnék?

Egyébként igen, emlékszem. Nagyon jó memóriám van. Emlékszem azoknak a babáknak a nevére, születési adataira is, akiknek az anyukájával jóban voltam. Nem kérek elnézést tőled, amiért meg merek jegyezni dolgokat. Mi rengeteget beszélgettünk bent, nagyon jó társaság verődött össze. A szobánk a hűtő mellett volt, így aztán mindenkivel szóba elegyedtünk és ez gyakori téma volt. Nem egy anyuka még szülésznőtől is érdeklődött, hogy mit tud, mennyit szokás adni.

De te nem válaszoltál a kérdésre, így hatalmas segítség voltál a kérdezőnek. Csak kötekedni jársz ide?

2018. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
A szülést miért kell "levezetni"? Max kísérni szokás a szülésznőnek, mivel a szülés egy teljesen TERMÉSZETES élettani folyamat. Az orvos csak azért van ott néha, hogy megmutassa magát, és megsürgesse a dolgot, mert unja. És persze legyen mire ráfogni, hogy mire kapja a hálapénzt. Ha nem tenne semmit ki adna pénztna semmire?
2019. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!