Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5. kerületi tartózkodási...

5. kerületi tartózkodási hellyel melyik kórház szülészeti osztályán fogadnak ha ott nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni, de nem találtam, melyik kórházba tartozik az 5. kerület. Van magánorvos ahova járok, de még nem biztos, hogy öt fogom választani, mert nagyon az elejen járok a terhessegemnek. Ha tudnám, melyik kórház lenne az illetékes, akkor biztonság kedvéért meg tudnak tekinteni, milyenek a lehetőségek ott.

Koszi :)



2020. jún. 26. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok: szülésre gondoltam, nem Terhesgondozásra, oda járok a saját orvosomhoz
2020. jún. 26. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Barmelyikben szulhetsz, fuggetlenul a lakcimedtol. Viszont ha jol tudom abban az esetben, ha mento vinne be, mindenkepp abba visznek, ami ahhoz a helyhez tartozik, ahonnan elvisznek.
2020. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh wow koszi! Ezt abszolút nem tudtam. Szóval ha jol ertem, abban az esetben ha nem fogadom fel a kezelő orvosomat x kórházban, akkor amennyiben saját lábon tudok, bármely Budapesti kórház szülészete “köteles” felvenni? Akár még a külön szülészetre szakosodott SOTE is?
2020. jún. 26. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok de válaszolok.

Ha vajudva bemesz valahova szerinted elkuldenek? Nem éri meg nekik a per :) akár a Soten is szülhetsz vagy a Péterfybe. Bármelyikbe

2020. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az is. Sot, mehetsz Nyiregyhazara is akar😅
2020. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugy tudom amugy, hogy a szules surgossegi eset, ezert is kotelesek ellatni. Nameg, ha pl bekescsabaikent nyaralsz Gyorben, es radjon a szules, elkuldenenek vissza Bekescsabara? Szerencsere itt meg nem tartunk.
2020. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Budapesten belül viszont átszállítanak a körzetis kórházadba, ha nem olyan sűrűek még a fájások. Persze Budapestről Nyíregyházára nem küldenek át, de Pesten belül igen. Tehát ha 5 percesekkel bemész, megvizsgálnak majd ha úgy ítélik meg átvisznek mentővel.
2020. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát van saját orvos, azt írod. Akkor nála, ahol ő dolgozik.
2020. jún. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!