Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pszichiáternek kell adnia...

Ha pszichiáternek kell adnia a javaslatot programcsászárra, azon minek kell szerepelnie?

Figyelt kérdés

Egyéb dokumentum kell még hozzá?


Csak olyan válaszoljon, akinek volt ilyenben része, és van tapasztalata, mivel akinek nincs, az nyilván nem fogja tudni.



(Sok éve járok hozzá, és tudja a konkrét okot, mi van a háttérben, csak azt nem, hogy ennek mit kell konkrétan tartalmazni, hogy azt elfogadják, és ne hagyják figyelmen kívül.)



máj. 14. 17:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem kérdezed meg őt?
máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

A pszichiáter nem tudja, mit kell rá írni, és magától nem is jár utána, nem tudja önállóan megoldani ezt a feladatot? 😂 Nehezen hihető...

Csak azt ne mondd, hogy ő küldött gyakorira is, hogy kérdezd meg, és amit majd itt írnak, ő azt írja rá a lapra 😅

máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

A pazichiáter orvos nem tudja, hogy hogyan kell megfogalmazni a problémádat, amit már évek óta ismer... ja, persze.

Ha ennyire kell a hamis papír, írass egyet magadnak AI chatbottal.

máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
A diagnózisnak ami miatt pszichiátriai kezelésben részesülsz és az ezt alátámasztó zárójelentésnek.
máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Ide nem ő küldött nyilván.

Azt mondta, a nőgyógyászt kérdezzem meg.

Az még elég soká lesz, mivel következőre még a területileg illetékeshez megyek, ahol nem fogom megkérdezni, mert nem itt tervezek szülni, a másik hely kb júliusban lesz esedékes.


Gondoltam, addig megkérdezem, hátha valakinek volt ilyesmi.

Nektek nem, így ezek szerint nem ti lesztek, akik válaszoltok.

Más attól még talán tud értékelhetőt írni.

máj. 14. 17:12
 6/50 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező azt ugye tudod hogy csak a területileg illetékesben szülhetsz? Máshol nem kötelesek ellátni?
máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%
Jol ertem, hogy program csaszart szeertnel, es ehhez a pszichiater adja a javaslatot? Szerintem nyugodtan hivd fel a nogyogyaszt es kerdezd meg tole, hogy mit irjonak indoknak.
máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk írja azt, ami miatt szerinte indokolt? Jézusom. Azért nehezen hiszem el, hogy a pszichiáter inodkoltnak tartja, ha azt sem képes leírni, hogy miért.
máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

#6

Ugye tudod, hogy ideiglenes lakcímmel szülhetsz az ideigleneshez tartozó kórházban?



Néhány info, mivel nem gondoltam, hogy ekkora problémát okoz a téma.


Van diagnózisom, bipoláris zavar és szociális szorongás. Na most érthető talán, hogy nem ez lenne az indok, főleg, hogy 3-at szültem természetes úton.


Korábban írtam ki egy kérdést a témában, igaz, nem konkrétan ezt, ezért sem akartam azt kiemelni, mert nem lenne egyértelmű.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Itt a konkrét okot leírtam.


A gond, hogy ez nem szerepel a zárójelentésen. Mégcsak az sem, hogy indított volt, spontán és zavartalan van írva...


Ezt kérdezte a pszichiáter, rajta vannak-e ezek a részletek. Mivel nincsenek, ezért merült fel a kérdés.


Nyilván ha odajutok, meg fogom kérdezni a nőgyógyászt, de jelenleg a fent leírt okok miatt nem áll módomban, amíg nem vagyok átjelentkezve.

máj. 14. 17:33
 10/50 anonim ***** válasza:
82%
off, de három gyerek, ebből egy oxigánhiányos éfo mellé egy negyedik, hát bátor. Mindez bipolárisan, szorongással.
máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!