Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel, terhességgel...

Szüléssel, terhességgel kapcsolatban kinek milyen horrorsztorija, rémtörténete van?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, hogy stresszeljem magam szülés előtt, nem engem érint, csak úgy látom, sokszor nem írják le, hogy a kérdezőt ne ijesszék meg.

Ahogy írtam, esetemben nem a szülésre készülés és rettegés áll a kérdés feltevése mögött, ezért most álljon itt ez a kérdés, ahol össze lehet gyűjteni:

Ki milyen horrorsztorikat élt át a terhesség alatt, vagy akár szülés közben, vagy a kórházban tartózkodás idején? (Ismerősi körben tapasztaltak is jöhetnek)


Köszi!



máj. 14. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ennek mi értelme? Oké, hogy nem neked kell, de miért akarod, hogy bárki, aki szülés előtt áll, most elkezdjen rettegni, ha eddig nem tette, mert ezt olvassa? Ennyire ne unatkozz. Igen, egy okos, értelmes nő tudja, hogy a szülés nem leányálom, és nem úgy készül rá, hogy fájdalommentes lesz, de hidd el, remsztorikat olvasni ugyanúgy káros, és folosleges is!
máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom így ér-e, amerikai sztori, youtubeon követek egy nőgyógyász nőt, aki ilyenekkel foglalkozik, konkrétan a bírósági tárgyalást néztem, szóval igaz.


Otthon szülés, faros baba. A nőnek olyan kórház fóbiája volt, hogy még akkor se akart kórházba menni, amikor már kilógott belőle a gyerek lába. Amire a mentők kiértekár csak a feje volt bent, úgy sétált le az emeletről a nő a mentőig, hogy a halott gyerek a nyakánál fogva lógott a nőből. A durva, hogy végül nem találták bűnösnek a végzettség nélkül bábáskodó "szülésznőt",meghalt egy gyerek és senkit sem ítéltek el.

máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
#1 Szerintem ez a kérdés pont nem a szülés előtt állóknak szól, azért lett külön feltéve, hogy aki nem akar ne kattintson rá.
máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
De úgyis rákattint mindenki, aki unatkozik.
máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3-asnál a pont
máj. 14. 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is az a véleményem, hogy nem szabad ilyeneket olvasni. Főleg nem annak, aki most terhes.
máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a kérdés egyértelmű, nekem terhesen eszembe se jutna rakattintani, ennyire egyszerű.
máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
7# ne mindig magadból indulj ki. Van, aki meg minden szüléssel kapcsolatos kérdést elolvas terhesen, nem vagyunk egyformák.
máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
2-es: a szülésznö nem viheti/vitetheti be a szülö nöt a kórházba a beleegyezése nélkül! Arról nem tehet, hogy a nö hülye volt"!
máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
#9 A tárgyalás kB. arról ment, hogy időben tájékoztatta-e a szülő nőt a szituáció veszélyéről, hogy dönteni tudjon arról, hogy kórházba megy-e.
máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!