Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bokor Kinga Miskolci...

Dr. Bokor Kinga Miskolci szülész-nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Dr. Bokor Kinga szülész-nőgyógyászról szeretnék véleményeket kérni, illetve hogy mennyi nála egy vizsgálat és mennyiért szokott vállalni egy szülést?🙂

2020. jún. 27. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nála szultem !!! De korhazba kerültem, a dokim szabin volt.. o vizsgált 2x is. Nekem nagyon durva, bunkó volt ! Másnak is ez volt a véleménye, de lehet csak azért mert volt fogadott orvosom.
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még jó hogy nem hozzá mentem nőgyógyászati vizsgálatra mert a barátnőm anyukája ajánlotta, de nem volt hozzá időpont amikor akartam menni. Barátnőmet is félrekezelte… hosszas, erős menstruációval fordult hozzá. Elküldte vérvizsgàlatra majd annyit állapított meg hogy hát véralvadási probléma…. Beutalta abrasiora(méhkütetre). Az altatóorvos is kiakadt hogy miért nem csinált egy nyamvadt hormonvizsgálatot, cukorterhelést egyből méhkaparás…. Elment egy másik miskolci nőgyógyászhoz aki idősebb is tapasztaltabb is volt, egyből teljes hormonpanel vizsgálat, és kiderült hogy diabètesz áll a háttérben. Ennyit Bokor Kingàról…
2023. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!