Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Megyei Kórházban...

Miskolc Megyei Kórházban ajánlanátok szülész nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Aki lelkiismeretes, kedves és nem kell nála hagynom az egész táppénzem.

Név és vélemény érdekelne. Előre is köszi mindenkinek.


2014. dec. 16. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Akikről én hallottam: Dr. Cziáky Tamás, Dr. Kerekes, Dr. Papp Gyula, Dr. Molnár Imre

Róluk tudtok valamit? Esetleg más orvos?

2014. dec. 16. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Dr. Sándor Zsolt! A magánrendelése a búzatér melletti gyógyszertár fölött van, 6000ft a vizsgálat. Én hozzá járok, januárban fogok szülni! Semmi bajom nem volt vele soha! Sokan mondják, hogy hangulat ember... Én inkább azt mondanám, hogy rengeteg betege van és azok között sok a bolond(pont valamelyik nap hallottam, hogy beszélt egy kismamával telefonon és a drága kismama nem akart menni a 37hetes NST-re, akárhogy könyörgött neki a doki! Úgyhogy nem csodálom ha nem mindig jó kedvű!) De egyébként az esetek 95%-ban jó kedvű, viccelődik stb... Pár nővel beszélgettem a váróteremben, akik nála szültek és mondták, hogy nagyon lelkiismeretes és végig ott volt velük a szülésnél! Személy szerint én nagyon parás kismama vagyok, más már rég bunkózna velem, hogy mitől félek stb... de ő mindig nyugtat+mindent elmagyaráz pontosan, hogy mi miért van!

Én csak ajánlani tudom és szerintem a többi orvoshoz képest nem kér sokat! Pl: a Semmelweisben nővérem 8000ftot fizetett, úgy hogy az orvos a kórházban fogadta magánrendelésen. Zsolt ugyebár 6000ftot kér és a búzatér mellett van rögtön, még csak kórházban sem kell járkálni!

2014. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Kerek Gyula főorvost ajànlanàm. Én nàla szültem, ő volt végig a nőgyógyàszom. Pénzt szülés utàn nem adtam neki, egyéb dolgok miatt... (halva szülés).. Lelkiismeretes, mosolygós doki, mindig megtette amit lehetett, tehàt nem miatta halt meg a lànyom! Nekem az orvosom is ő maradt! Magànba nem jàrtam hozzá, néha adtam neki pàr ezret. Nem követelte a hàlapénzt! Bàrmikor fogadott, jött, ha kellett! Nem vàltanék màsra, megbízom benne!
2014. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!