Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ventilatort lehet vinni a...

Ventilatort lehet vinni a korhazba ha szulni megyek?

Figyelt kérdés
Elso babam lesz, es regen voltam korhazba pont nyaron es emlekszem hogy nagyon meleg volt. Nagyon nem birom a meleget, mindig attol felek hogy hogutat fogok kapni. Probalok alapitvanyi szobat kerni a legkondi miatt (programozott csm lesz) de meg nem beszeltem errol az orvossal, az se biztos hogy kerhetek elore szobat. Nem is az lenne a lenyeg, hogy egyedul legyek hanem hogy ne legyen 40 fok. Lattatok mar olyan terhes not aki visz be ventilatort? Kisebb mereture gondoltam persze pl asztalira.

2020. jún. 28. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Lehet persze, de mint ápoló mondom, hogy semmit nem ér. Csak kavarja a meleg levegőt, és előbb fog a füled, fejed fájni tőle, mint, hogy lehűtsön. Nyugi! Annak az esélye, hogy hőgutát kapj egyenlő a nullával.
2020. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jobban jársz ha viszel pluszba pár baba textil pelust. Bevizezed és a tarkodra, csuklódra, bokadra tekered. De szuleszeten mindig meleg van. En januárban szültem és végig nyitva volt nalunk az ablak (csakPIC-es anyukák voltunk a szobában, baba nem, így megengedték.) nem hiszem hogy a légkondis szobát is engedik 27 fok alá hűteni de nem tudom.
2020. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Tudom, sokan mondtak mar nekem hogy semmit nem er mert a meleg levegot keringeti de sokkal jobban erzem magam tole megis. Nem tudom miert, hiaba meleget keringet ahogy a boromhoz er megis huvosebbnek erzodik.
2020. jún. 28. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem egy ágyas szobában leszel, nem biztos, hogy a szobatársad értékeli majd. Én pl nem bírom a ventillatort, nagyon gyorsan begyullad a szemem tőle, így én megkernelek, hogy ne használd.
2020. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es: hu nekem az rosszabbul hangzik, foleg ha szetizzadom magam es meg abbol is folyik a viz, de meg ha kicsavarom akkor is. Attol is tartok hogy a szobatarsakat zavarom vele, nem tudom mit illik es mit nem.
2020. jún. 28. 14:46
 6/8 A kérdező kommentje:
4: igen, ettol tartok. Lehet hogy viszek egy kicsit, es max magamra iranyitom :)
2020. jún. 28. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Vegyel legyezőt magadnak, vagy elemes kézi ventillátort.
2020. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kapni elemes kezi ventillartort, vagy kismeretu asztali ventillatort, szerintem nyugodtan viheted, max nem hasznalod.
2020. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!