Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi lehet még vissza a...

Mennyi lehet még vissza a szülésig? Ez az időjaras változás hatással lehet?

Figyelt kérdés
37+5 napos kismama vagyok. Mehszajam 3210. Pocak sokat keményedik. Néha alul a hasam alja fáj, szúr de max 2 percig tart. Lábaim nagyon vizesednek. Vérnyomásom rendben. Lent a hüvelyben naponta többször is feszülő szúró érzésem van.

2020. jún. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A húgom holnap tölti a 40 hetet. 36 héttől ilyen méhszáj értékkel, kb 2 hete ilyen tünetekkel. Most nst-n ül, reggel óta, nem hatnak a frontok se a hírhedt szülésindító praktikák.

Bármi lehet, bármikor.

2020. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1 nap vagy 1 hónap!
2020. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek hatással van rá van akinek nincs , holnap töltöm a 40. Hetet , tegnap komoly kis front volt mindenki azt mondta ,hogy tuti holnap meglesz , hát sehol semmi..meg se éreztük..
2020. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is egybe vagyunk még... 2 naponta nst vizsgalatra kell járnom. Magas vernyomas (135/90) miatt.
2020. jún. 30. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. 37 hetesen 2 naponta NST emiatt a vérnyomás miatt ? Ez a fura. Ez a vérnyomás teljesen rendben van, egyáltalán nem magas. Nekem még mindig csak hetente kell NST re járnom és volt már magasabb is a vérnyomásom ,mint a Tiéd , nem sokkal de volt.
2020. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem. Második baba amúgy.
2020. júl. 1. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!