Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, van akinek lett...

Kismamák, van akinek lett "bajsza" a hormonváltozás miatt? Mit csináltok vele? Gyanta után nem sötétebb, ha kezd visszanőni?

Figyelt kérdés
Rémes... Én nem tudom mi történt. Nem durva, de azért látszik. Természetesen el szeretném tüntetni, de nem tudom, hogy mivel érdemes. "Végleges"/lézeres szőrtelenítés most nem jön szóba az anyagiak miatt, úgyhogy inkább gyantán gondolkodom. Van, akinek bevált? Nem sötétebb, amikor kezd visszanőni? vagy mivel érdemes?

2019. ápr. 20. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szőrösödök sajnos 😑. Ez van🤣


A bajszom én szőkítem, szőkító por +6% oxi és max 5 percig, mert ha túl szőkíted csillogni fog ...


Ja és a köldököm alatt is szőrös lett, na ott gyantazom 😁

2019. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy nekem eddig volt, de a terhesség 2. trimeszterében elmúlt.

Én előtte szőkítettem, így nem erősödött semmit. A hasamon, a köldököm alatt levő erősebb szőrszálakat (mivel nem egy egybefüggő szőrcsomó nőtt oda), pedig csipesszel kitépkedtem.

2019. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyanta pont, hogy kikoptat mindent. Legjobb megoldás! :)
2019. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!