Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan valasszak szuleszt/nogy...

Hogyan valasszak szuleszt/nogyogyaszt?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy ha uj dokit szeretnek valasztani. Pozitivat teszteltem es az eddigi nogyogyaszom rendeloje nem tul modern, ezert valtani szeretnek. Ha bejelentkezek a valasztott dokimhoz, meg kell majd kernem, hogy vallalja el a szulest es a terhesgondozast, vagy onnantol fogva ez magatol ertedodo, hogy hozza szeretnek jarni?

2020. júl. 1. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utàna nèznèk, melyik kòrhàz felfogàsa szimpatikus ès az ott dolgozò nőgyogyàszok közül vàlasztanèk.

Szinte minden kòrhàzhoz van ilyen FB csoport, onnan tudsz infòt gyűjteni.

Èn nrm kèrtrm fel külön a dokim, szerintem ha vègig hozzà jàrsz egyèrtelmű neki is :)

2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia! En is egyet ertek az elsővel, bar nekem annak idején mas kismamák azt mondtak, hogy meg szoktak kerdezni, hogy az adott orvos akihez jársz terhes gondozásra a szülésre időpontjában raer-e.


En személy szerint egy bizonyos kórházban szerettem volna szülni a felkészültségük miatt, ha bármi baj lenne es igy választottam orvost, akiről tudtam, hogy abban a kórházban vállal szülés levezetését. Azonban ido közben meggondoltam es mégsem abban a kórházban fogok szülni (kicsit parazok, mi lesz ha esetleg addigra megint lesznek koronavirus korlátozások) es igy végül egy magán kórház mellett döntöttem ügyeletes orvossal es szülésznővel, azonban a terhesgondozásra ugyanúgy a legelőször választott orvoshoz megyek vissza, mert nála mar voltam.

Nem tudom, ezzel a válasszal mennyire segítettem. ;) boldog babavárást!

2020. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen először Kórházat válassz, ahol szülni akarsz. Majd egy ott dolgozó dokit keress, akiről jók a vélemények.
2020. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezd meg a dokit, hogy szülés levezetését is vállalja-e (voltam olyannál, aki kerek perec megmondta, neki annyi páciense van, hogy szülést nem vezet le), valamint hogy abban a kórházban, ahol te szülni szeretnél, tud-e szülést levezetni (ehhez a kórház és a doki között kell legyen megállapodás, általában ügyeleti órákat vállalnak cserében).
2020. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!