Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Barna Andras dunaujvarosi...

Dr Barna Andras dunaujvarosi nogyogyasz milyen arakkal dolgozik?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok es szeretnek hozza jarni vizsgalatra valamint nala is szeretnek szulni.

2019. ápr. 19. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrét árakkal szolgálni, bár a "mezei" nőgyógyászati vizsgálat árát tudom. Viszont ne legyen igazam, mégsem biztatnálak, 2-3 hónappal ezelőtt nem vállalt már új pácienst, mármint szülésre értem mindezt, természetesen magánrendelése ettől még van, de új kismamát nem fogadott, annyira leterhelt. Lehet ez változott, februárban az unokanővérem, március elején pedig (ismeretség dacára is) egy kedves kolléganőm ilyen irányú kérését volt kénytelen visszautasítani, annyira tele van. Legyen szerencséd, csak azért mondom, hogy azért készülj B tervvel is. Könnyű szülést, erőt, egészséget mindkettőtöknek!
2019. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben ajanlanal valakit aki vallal meg szulest?
2019. ápr. 19. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vállal már.
2019. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!