Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki melyik kórházban szült? Mi...

Ki melyik kórházban szült? Mi alapján esett arra a választás?

Figyelt kérdés
Végül milyen tapasztalatod volt? Az volt amire számítottál?

2020. júl. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ami a legközelebb volt :D

Szent Imre és Szent István

hát nem számítottam sokra és nem is érdekeltek az extra dolgok

elvégre dulával mentem szülni

2020. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szent István. Ott dolgozott a választott orvosom, akinek a vidéki magánrendelésére jártam. A kórházzal nagyon meg voltam elégedve minden téren, az orvosommal nem, de ez egy másik tészta. A kórházban szerintem semmilyen negatív nem ért, a szülőszobán és az osztályon is normális, sőt, kedves és előzékeny hozzáállást tapasztaltam. A dokim viszont olyan stílusát mutatta szülés alatt, amit a rendeléseken sosem láttam rajta, és megdöbbentett. A másodikat biztos nem nála fogom.
2020. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maternity-n! Mert megbízható kórház. És mert először nem magánba jártam, nagyon bunkók voltak, ezért váltottam.
2020. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméten a Megyei kórházban. Azért itt,mert Kecskeméti vagyok 😅 nem számítottam sok jóra,de nagyon pozitívan csalódtam
2020. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pécsett született mindkét gyerekem. Mohács és Pécs kB. ugyanakkora távolságra van tőlünk. Azért választottuk Pécset, mert végülis ott találtam orvost. Meg voltam elégedve, olyan hozzáértő ügyeletes szülésznőt fogtam ki második szülésnél, óriási segítség volt, persze az orvosom is sokat segített.
2020. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Pécsen szültem, mert ide tartozunk. Bár most nagy divat a pécsi kismamák körében,hogy Szigetvárra vagy Mohácsra mennek szülni,nekünk nem volt opció ilyesmi,mert veszélyeztetett voltam és a 3 fent említett kórház közül csak Pécsen van koraszülött osztály. Nagyon jó döntés volt,mert a 26. Héttől bent feküdtem,mert beindult a szülés viszont tudtak még pár hetet nyerni nekünk az orvosok,így 31 hétre született a babánk,aki ma makk egészséges. Egyébként nem fogadtunk orvost,de 100%ban elégedett vagyok az ellátással.
2020. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kazincbarcika. Miskolcra is mehettem volna de messzebb is van, nem ismerek ott orvost és szinte csak rosszat hallottam róla. Barcikai szülészet szép, tiszta, bababarát. Bunkó dolgozó ott is akad azért.
2020. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!