Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármelyik kórházban lehet...

Bármelyik kórházban lehet szülni, vagy területileg illetékesben? Hogy működik ez a kórház választás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ott szülök, ahol a fogadott dokim dolgozik.Tőlünk 90 km-re.Első szülésemnél is így volt.

Különben lehet kórházat választani.

2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg bárhol szülhetsz. Ha épp Nyíregyen kirándulsz és rád jön a szülés, akkor nem fognak mondjuk Pestre küldeni, mert oda tartozol.

Én dokit választottam és ott szültem, ahol ő dolgozott, nem pedig ott ahová lakhely szerint tartozom.

De ha szüléskor mentőt hívsz, akkor az a területileg illetékesbe fog vinni. Ha saját magad mész, akkor bárhol fogadnak.

2011. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10percre van a Flór F kórház tőlünk, mégis az Uzsokiban szültem.

Kutya macska se kérdezte, hogy mit keresek ott.

2011. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont én is ilyen helyzetben vagyok. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy ha a terhes kiskönyvem végébe beírja a dokim, hogy a választott kórházban "várnak", akkor a mentő akkor is oda fog vinni, ha a területileg illetékes kórház mellett esem össze.
2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!