Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » MÁV kórházban szeretnék...

MÁV kórházban szeretnék szülni. Mondanátok nagyon jó orvosokat, akivel nagyon meg voltatok elégedve, terhesgondozásnál és szülésnél is egyaránt? Most vagyok orvos választás előtt és eléggé sürget az idő már.

Figyelt kérdés

Biztos, hogy a MÁV-ban szülök, úgyhogy fontos, hogy ő is oda tartozzon.


Leírnátok azt is, hogy mennyit kér a szülésért?

Minden negatív és pozitív tapasztalat érdekelne, nekem már az is nagy segítség, hogy kit ne válasszak, mert hiába bújom a netet, egyszerűen nem tudok dönteni.

köszönöm


2013. szept. 25. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akiket én ajánlani tudok: Dr. Farkas Bence, Dr. Debreczeni Atilla


Akit nem: Dr. Tidrenczel Zsolt

2013. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akihez én járok: Dr. Szabó György Róbert

Alapos (mindig néz méhszájat, többször vesz kenetet, ha gond van, többször hív) és jó doki, bármikor elérhető, hívható. A terhesgondozás nála 10.000 Ft. Az asszisztense, Csilla, imádnivaló, ő is hívható bármikor, bármilyen ügyben. Szülésért nem mondott összeget.

Akiket még ajánlani tudok: Dr. Gulyás István (nála sokan vannak, népszerű, gondolom, nem véletlenül).

Dr. Bátorfi István, ő a Géndiagnosztikán uh-zik, a kórházban is ő csinálja a genetikai uh-kat, gondolom, nála is sokan vannak. A Géndiagnosztikán találkoztunk vele, nagyon alapos és jó fej.

Dr. Atalay Katalin, Dr. Kiss Attila - nekik sztk-s rendelésük is van, mind a ketten jó dokik.

Dr. Farkas Bence - fiatal, de nagyon figyelmes és kedves, ügyeletre rohanva találkoztunk vele. Végtelenül aranyosan viselkedett.


Akit én sem ajánlok: Dr. Tidrenczel Zsolt. Szerintem egy tahó, de hátha másnak jobb tapasztalatai vannak vele.

2013. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Adri1616 ***** válasza:
Akit ajánlanék: Spánik Gábor. Alapos, türelmes, segítőkész. Akit nem az Debreczeni Attila és Zilahi Gábor
2013. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek!
2013. szept. 27. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

ESetleg még dr.Lőrincz Ildikót érdemes megnézni.

Nem jártam nála,de látásból egy szimpatikus,fiatal doktornő

2013. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, neki utánanéztem és állítólag többször lemondta a magánrendeléseket, vagy órákat késett, a pici gyereke miatt.

meg mindig sietett, nem nagyon volt idő kérdezgetni tőle. pedig ő nekem is nagyon szimpatikus volt :(

2013. szept. 27. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én két hete szültem ott. Ügyeletes orvosom Dr. Farkas Bence. Fiatal, jófej...tehát csak ajánlani tudom!!! Mikor összevarrt, minden szúrásnál bocsánatot kèrt! :)

Sajnos mást nem ismerek ott. De igazából mindenki aranyos volt ( szülésznő, csecsemősök, nővérkék)! Kellemes meglepetés volt! :)

2013. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jó neked, az én kórházi napjaimat rettenetesen megkeserítették a bunkó, flegma csecsemősök :(


Farkas Bence tényleg nagyon jó egyébként, annyira benne van még a lelkesedés, elhivatottság a munkája iránt. Nekem is nagyon szimpi volt, én varratszedésen voltam nála.

2013. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!