Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthonszüléssel kapcsolatban...

Otthonszüléssel kapcsolatban írnátok infókat?

Figyelt kérdés

Tényleg nem szülhet otthon 35 év feletti kismama? Olvastam, hogy tanfolyam elvégzése szükséges hozzá, de arról nem találtam információt, hogy ez mennyibe kerül...(?) Egyéb infókat is szívesen fogadok!

Előre is köszi, ha írtok!


2010. aug. 2. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

az egyik legjobb otthonszüléses- vizben szüléses oldal

- fotókkal is -


[link]

[link]

2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.szules.hu

egyéni elbírálás van, nem biztos, hogy a 35 év akadály!

tanfolyam: az egész nem kerül egy filléredbe sem, ugyan van díja, de ha nem tudod kifizetni, alapítványi pénzből fedezik!

ha gondolod, írok privit, én otthon szültem!:)

2010. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy halottam ha A Rh neg. a vercsoport akkor sem szulhetsz otthon.
2010. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Szerintem ezen ne gondolkozzál mert bármi probléma felmerülhet szülés közben! Sokkal biztonságosabb kórházba szülni mert ott minden van műtő...! Én biztos hogy nem kockáztatnék!!!!!!!

2010. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Kedves Második Válaszoló!

Ha írsz privit, azt nagyon megköszönöm! Bármilyen infó érdekel. Második babámat várom, és egyre inkább úgy érzem, hogy itthon szeretném Őt világra hozni!

Várom a leveled.

2010. aug. 3. 23:13
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Aki többet tud erről, én is szívesen veszem az infokat! :)

2010. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frits válasza:

A szules.hu oldalon nemcsak az otthonszüléssel kapcsolatban kapsz tájékoztatást, de készülj föl, hogy szinte végeláthatatlan kérdéssor kerül eléd minden megválaszolt dologgal kapcsolatban. De azért lehet belőle építkezni...

A "korosabb" mama nem akadály, főleg önmagában nem az!

Ma a tanfolyam ára kb. 50 eFt, ami a szülést, meg az egyebeket is magábafoglalta, ám a (betarthatatlan, ostoba stb.) Törvény bevezetésével ez biztosan nem tartható. Szerintem a háromszorosát kell számbavenni. A mostani pénteken viszont egy tájékoztatási nap lesz Budán, ami persze ingyenes.

2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!