Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésindító "praktikáknak"...

A szülésindító "praktikáknak" vajon mennyi valóságalapja lehet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a front, a lépcsőzés, a porszívózás, a szex és társai jótékony hatásaira. Én eddig bárkivel beszéltem, mindenki azt mondta, hogy minden hiába, simán átlépték a terminust, a gyerek nem indult. Én is már majdnem minden nap felporszívózom a lakást, inkább lépcsőn jövök fel a 4.re mint lifttel, folyton a férjem körül sündörgök, a frontok hallatán is mindig reménykedve felcsillan a szemem, de egyelőre még a CTG-n a legerősebb "méhtevékenység" ilyen 50-es szintű volt, észre se veszem xD Szóval nem igazán hatnak a dolgok, a legtöbb, amit elérek, hogy kifáradok és jól átalszom a délutánt, esetleg megfájdul a derekam, de még jóslóim sincsenek.

Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek a kérdéssel kapcsolatban? A csapból is az folyik, hogy ezek milyen király szülésindító trükkök, de a gyakorlatban tényleg van, akinél bármelyik beválik?


2020. júl. 14. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semennyi
2020. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A beontes/hashajto segithet beinditani, HA magatol is beindulna amugyis72 oran belul, egyeb esetben tenyleg nemsegit semmi.
2020. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

A front alapjában véve hátassal van az emberi testre, úgyhogy van alapja.

A lépcsőzés fizikai megterhelés, okozhat tobbek között mehosszehuzodast is, ergo igen, ennekmis van alapja.

A porszívózást nem ertem hogy lehetne hatasos....

A szex két dolog miatt: az orgazmus mehosszehuzodassal jár, illetve a spermium stimulálja a mehszajat.


Mondjuk ezek mindegyike, mint szulesindito akkor hát, ha valóban ideje van a szulesnek

2020. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar kijönni akkor fejre is állhatsz, nem fog. Tapasztalat. 40+6 meg kellett indítani pedig én aztán mindent kipróbáltam.

Szerintem ezek inkább akkor "segítenek" ha már amúgy is jönne

2020. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel, ezek akkor segítenek, ha a méhed érzékenysége kellő szintet ért el az oxitocinnal szemben. Ez döntően viszont hormonok irányította jelenség. A megfelelő hormonális háttér nélkül semmi értelme, lépcsőzhetsz félóránkénti szexelések között a porszívóval hidegfrontok idején, akkor sem lesz semmi. De ha már a hormonok kezdenek a helyükre kerülni, akkor lendíthetnek az ügyön, persze.


Emeletes irodában dolgozom, napi 20× mászom a többemeletnyi lépcsőt 36 hetes terhesen (előtte is), a gyerek sz.rik bele, még csak komolyabb keményedésem sincs tőle :(

2020. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem ér. Mindet kipróbáltuk. 40+3-ra szültem. Akkor is nagyon lassan. 33 óra alatt lett meg a gyerek és nem tágultam. De unalom ellen jó 😀
2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Mi este együtt voltunk, éjfélkor elpukkant a burok, elfolyt az összes magzatvizem.


Hogy attól, vagy nem attól, sosem derül ki.


De a testem még nem volt felkészülve a szülésre, nem is tágultam semmit, a baba is még teljesen magzatmázas volt. Nem is sikerült megszülnöm, császár lett.. :( Pedig apás szülés lett volna.

2020. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!