Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon élethű, ill rémálmok...

Nagyon élethű, ill rémálmok jelezhetik a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek bolondnak, kérlek, nem ezós szempontból gondolom, hanem hormonális, leírom miért gondolom.

Utolsó két terhességem elején nagyon élénk, részletes furcsa álmaim voltak a nem várt körül. Soha nem tapasztaltam ilyet, mert amúgy nem szoktam emlékezni az álmaimra, de ezek mások voltak. Mai napig emlékszem rájuk, mintha filmet vetítettek volna, de ilyen nagyon hülyeségek voltak, világ vége volt meg hadonlók.

4-5 hetes terhes voltam ekkor, ez volt mondhatni az elő tünetem, 4-5 napig tartott, harmadiknál innen tudtam, hogy megint várandós vagyok.

Szóval 36 hetes vagyok most a harmadikkal és tegnap megint elkezdődött.

Most második éjszaka, hogy részletes több óra hosszúnak tűnő élénk rémálmaim vannak.

Lehet, hogy valami történik a hormonjaimmal és hamarosan beindul?

Valaki tapasztalt ilyet?


2020. júl. 17. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüléshez van köze. Inkább a stressz, a 3 gyerekkel járó feszültségre készül fel az idegrendszered. Az alvás alatt dolgozod fel a tudatos, tudatalatti, és elfojtott problémákat. Ezek vetülnek ki rémálmok formájában.
2020. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a szülés, a terhesség okozza, nekem voltak mindenféle idegrendszeri tüneteim, szorongás, kb. a 35. héttől, én 36. héten szültem, de legalább 1 hétig eltartott a szorongásos időszak és persze szülés után is.
2020. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!