Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztetek valamit pár nappal...

Éreztetek valamit pár nappal a szülés előtt?

Figyelt kérdés

Péntekre vagyunk kiírva, tudom, hogy ez nem jelenti, hogy pénteken meg is indulna bármi is :D

De attól még érdekel, hogy esetleg ti éreztétek, hogy pár napon belül megkezdődnek a dolgok, vagy csak váratlanul, egyik pillanatról a másikra délután vagy éjjel álmotokból felriadva tudtátok, hogy na MOST történik?


2020. júl. 21. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Előtte 2 napig jóslófájásaim voltak, csak nem rendeződött. Én már 2 nappal korábban is azt hittem szülni fogok. Második gyereknél ugyanez.
2020. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, csak a szülés napján reggel kezdett görcsölni a hasam. Majd jöttek a fájások és irány a kórház. Este született meg a lányom.
2020. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokkal korábban indult, mint kellett volna és nem gondoltam akkor, hogy szülni fogok, de visszagondolva talán előjel lehetett, hogy előtte 1-2 héttel ragacsos (nem véres) trutyit találtam a bugyimban...az lehetett talán a nyákdugó...előtte napokban volt hasmenésem és előtte éjszaka nagyon nyugtalanul aludtam, sehogy se volt kényelmes és jó a hátamnak-derekamnak. Reggel felkelés után elkezdett görcsölni a hasam, de még akkor sem sejtettem, hogy az lehet mert messze voltunk a kiírt időtől. Elmentem dolgozni, próbálkoztam extra adag magnéziummal, de mire kb 1.5 óra múlva eljutottam a dokihoz már 3 ujjnyira nyitva voltam és nem is tudták visszafogni. Aznap szültem is. Egyébként semmi mást nem éreztem.
2020. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt este még lefeküdtem aludni. Aztán elfolyt a magzatvíz, és hajnalban meglett a babám.
2020. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, hogy nagyon túl akarok már lenni rajta. Nehéz volt, fájt mindenem hetek óta.
2020. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még pár órával előtte sem
2020. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, még a magzatvíz elfolyása előtt 1 órával sem éreztem semmit, pedig nagyon figyeltem minden jelet, mert terminus után voltam már 6 happal.
2020. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

De jó lenne, ha ez egy univerzális dolog lenne, aminél mondhatjuk, hogy X dolgot mindenki tapasztalja Y idővel a szülés előtt, és ez mindig fix, nagyon ritka az, akinél másképp működik (pl mint amikor a teherbe esés első jele a kimaradó menstruáció).

2020. júl. 21. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Filmet néztünk este, kicsit jobban mozgolódott a babám, eszembe sem jutott, hogy szülni fogok, hisz még csak 37 hetes voltam, erre hajnalban elfolyt a magzatvíz.
2020. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
Semmit. Aznap sem.
2020. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!