Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első császár volt a...

Ha az első császár volt a második is az lesz?

Figyelt kérdés

Lehet kövezni, én teljesen elégedett voltam a császárral, meg se kottyant, úgyhogy így nem bánnám ha a második is császár lenne majd, hüvelyit főleg nem merném vállalni egy császár után. 41. héten született, hiába próbáltak 2x is indítani, egyszerűen nem tágultam semmit, nem voltak fájásaim, jóslóim se voltak soha.

Nem volt fogadott dokim. Ha a másodiknál se lesz akkor borítékolt a császár?


2020. júl. 23. 08:09
 1/7 vantel ***** válasza:
0%

19 re lapot húzni nem kéne.

Több olyan ismerősöm van aki komplikációra nem figyelt fel és a második gyermek beteg volt. Gonfdozhatja amíg él!

2020. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Sürgősségi császárral szültem, hasonló okok miatt, nem tágultam nem jóslóztam, baba fent. Úgy repedt meg a magzatburok és folyt el a víz a 38. héten minden előzmény nélkül. Szintén nem volt annyira rémes a császár, mint képzeltem. (3 nap alatt felépültem, amikor hazaértem, főztem, mostam, takarítottam. A gátmetszett barátnőm szegény két hétig felkelni se nagyon tudott.)

Ha lesz mégegy babánk, nem merek kockáztatni ettől függetlenül, inkább császározzanak újra, az a biztos. Eleve úgy is készülök majd rá.

2020. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ezt nem ide szántad ugye? Mert a kérdéshez semmi köze a válasznak.


Első nekem is császár volt, szinte pint emiatt mint nálad, csak én 42 hétnél tartottam. Annyi a különbség, hogy van orvosom és én szeretnék szülni. Most várom a másodikat, orvosom azt mondta nem kizárt a természetes szülés. Persze ha az elsőnél nem tudták indítani sem nem biztos hogy sok esély van rá.

2020. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már ez a protokoll, hogy ha az első császár volt, akkor a többinek is annak kell lennie. Tegnap voltam pont nst-n, és kérdezték, mietz volt az első csaszar, elmondtam, meg ők is utánanéztek, és azt mondták, hogy mivel már megszűnt az a szervi problémám, hátha még tudnék szülni hüvelyi úton. Én is abban reménykedem.
2020. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosfuggo. En olyat kerestem aki csaszar utan vallalja a termeszetes szulest. Uennek az ellentettjere is lehet orvost talalni.
2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sot, sok orvos eleve a huvelyit tamogatja elso csaszar utan is, de ez elegge dokifuggo. Miert kellett a 41. heten inditani? Volt valami konkret oka, vagy csak a korhaz protokollja? Ez sem mindegy. Ha csak a protokoll, akkor nem feltetlenul kell csaszarra keszulni.
2020. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Jó eséllyel az lesz. Ahol én szültem, ott ha nincs egyéb körülmény, a másodiknál az anya választhat. (Nem protokoll, csak szokás.)
2020. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!