Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon jó szülés szakorvo...

Szekszárdon jó szülés szakorvos???

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szekszárdon a kórházban szeretnék szülni és keresem a megfelelő szülés orvost, akit felkérhetnék erre a jeles eseményre.

Friss információkra volna szükségem, melyik orvost ki miért választotta, körülbelül mennyi hála pénzt adtatok az adott illetőnek. Milyen a szekszárdi kórház állapota, hogy éreztétek magatok ott abban a pár napban? Az asszisztensekről is érdekelnének vélemények.

Köszönöm! :)



#szülés #kórház #Szekszárd #szekszárd szülészet #szekszárdi kórház
2020. júl. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Komáromi doktort szívből tudom ajánlani.(Kedves, becsületes orvos) Magát a kórházat azonban senkinek nem tudnám szintúgy. Novemberben kerültem be, a szülészet-nőgyógyászat egyben volt elhelyezve, falak repedezettek, két zuhanyzó-két wc van a teljes osztályra(de megkértek hogy ha lehet akkor inkább csak otthon fürödjek). Este kerültem be, másnap délelőtt jött hozzám csak orvos és ápoló is “vizitre”( az ajtóból rámnéztek, majd elmentek). Igazából meg is halhattam volna ha rajtuk múlik. Ápolók többsége bunkó, szerencsére 1-2 akadt aki nem.
2020. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy heteken belül szülök én is. Inkább a Dombóvári kórházba megyek. :)
2020. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a dombóvári kórházban van fogadott orvosod? Ott jobban a körülmények?
2020. júl. 28. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadtam orvost, mert mindegyiknél voltam már vizsgálaton és tudom, hogy bármelyikük lesz épp ott, jó kezekben leszek. A körülmények csodásak. Az osztály nagyon szépen felújított. 2 ágyas szobák vannak, mindben saját wc és fürdő. Van még szoptatós fotel, pelenkázó is a szobában. Lehet labdán, kádban vajúdni. Az ápolók és csecsemősök pedig mind kedvesek és segítőkészek. Van valami konkrét kérdésed, akkor tedd fel nyugodtan és megpróbálok válaszolni. :)
2020. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!