Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Gubás Péter ill. Dr. P....

Dr. Gubás Péter ill. Dr. P. Szikszay Ádám szülész-nőgyógyász szakorvosokról írnátok véleményt, személyes tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2015. okt. 19. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dr. Gubásnál szültem, nagyon meg voltam elégedve. Maximálisan segitett mindenben, odafigyelt rám. Rettentő szimpatikus a hozzáállása mindenhez, szóval én csak jókat tudok mondani róla. :)
2015. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem Dr.P.Szikszay Ádámról van véleményem igaz nem nála szültem de hozzá jártam fél évig. Nagyon aranyos,kedves orvos, szakmailag is megvoltam vele elégedve mint nőgyógyász.Minden vizsgálatot saját maga végzett el.Mindent elmagyarázott latinul illetve úgy hogy én is megértsem. 2-szer voltam nála magánban de azt is csak azért mert én akartam,mindig a kórházba hívott be.Sokan azt hiszik hogy drága nála a szülés én erre is rákérdeztem nála és egyáltalán nem drága.

Ami miatt én sajnos megváltam tőle: rengetegszer vettem észre,hogy úgy viselkedik mintha nem is ezen a földön járna. Szó szerint volt,hogy a falnak magyarázott és nem nekem.Fogadott betege voltam, de azt sem tudta kivel beszél telefonon csak akkor amikor amikor átjárhatóságim volt. Kicsit pénzéhesnek tűnik. Illetve a meddőségemben próbált meg segíteni,csak egy gond volt fél évig szedetett velem hormonokat terhesség elősegítésére és másik orvostól tudtam meg,hogy ezek terhesség megtartására vannak.

Szülni nem szülnék nála, mint nőgyógyász járnék hozzá! Azért ha nem gond ajánlanék még egy orvost. Dr. Telek Tamás. Nagyon jó orvos!!!

2015. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkét véleményt!:) Még gondolkodom...
2015. okt. 20. 12:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy tudsz köztük választani? Az egyik Miskolcon dolgozik, a másik Budapesten.

Egyébként engem mindketten vizsgáltak már és nagyon kedvesek voltak, pedig egyik sem volt a fogadott orvosom. Én nem választottam volna egyiket sem, mert én jobban szeretem a tapasztaltabb orvosokat és különösen 4 éve (amikor nekem aktuális volt a kérdés) még nagyon fiatalok voltak (legalábbis ránézésre). Gubásnak több betegét ismerem, mindegyik nagyon elégedett vele. Pletyka szinten hallottam, hogy nem önszántából váltott kórházat. Talán ennek utánakérdeznék a helyedben.

2015. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja és még azért sem választanám Gubást, mert nem a Megyeiben dolgozik. Hiába szebb a csempe, meg a falfestés a Semmelweisben, ott semmilyen komplikált esetet nem látnak el. Ha koraszülés van átviszek a Megyeibe, akkor meg hiába van fogadott orvosod a másik kórházban. Ha meg veled minden rendben, de a babával van gond, akkor te maradsz a Semmelweisben, a babát meg átviszik a Megyeibe. Van olyan ismerősőm, aki 2 hétig nem láthatta az újszülött gyerekét. Nekem ez nem érné meg.
2015. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Utolsó, igazad van, de én mégsem mentem volna semmi pénzért a megyeibe, pont a körülmények miatt, sajnos rengeteg a roma. A Semmelweisben is van, de a megyeiben tömegesen.

Én a megyeiben dolgozóktól azt hallottam (mielőtt választottam, én is utána érdeklődtem, hogy miért váltott kórházat), hogy rengeteg betege volt, szinte elszedte a többiektől a betegeket, és ezért nagyon megorroltak rá, kikezdték, folyton csesztették minden miatt.

Ki tudja mi az igazság. :)


Egyébként Gubás nem dolgozik Pesten is? Akkor a kérdező lehet, hogy Pesten szül.

2015. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy dolgozik Pesten is, akkor tárgytalan, amit írtam, bár ez nem tudom hogyan lenne lehetséges. Akkor hogy lehet rá számítani? Ha az egyik városban épp szül nála valaki, akkor a másik városban szülő nő megszívta? A Megyeiből való távozás okának én egészen mást hallottam.

Persze mindenki magának dönti el mi számít neki a kórház és orvosválasztásnál. Nekem mindketten nagyon szimpatikusan egyébként, mindketten alaposan vizsgáltak, kedvesek voltak velem, megfelelően tájékoztattak.

Egyébként a Megyei nagyon lepukkant volt, amikor szültem, de két folyosó volt, ha érted mire gondolok. Elvileg azóta át is került a szülészet a csillagpontba, így most nem tudom milyenek a viszonyok, de az egy vadonat új épület.

2015. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgoznak Budapesten is. Én most elsősorban a Ladypower terápia miatt szeretnék egyikőjükhöz elmenni, csak még nem tudtam eldönteni, hogy melyikhez. De a későbbiekben a masodik baba terhesgondozása, szüléslevezetése sem kizárt, ha elégedett vagyok.
2015. okt. 20. 14:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Terhesgondozást és szülést is vállal Gubás Pesten? Mert, ha nem és később szeretnél még babát, akor én azt választanám, akinél van esélyem később szülni is. Szerintem ehhez a terápiához mindegy melyiket választod, mindketten kedvesek.
2015. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos azt hiszem azt nem vállal Bp-en, pedig valami miatt inkább hozzá mennék... bár Szikszay Ádamról is pozitívak a vélemények.
2015. okt. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!