Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Figyelembe fogja venni az...

Figyelembe fogja venni az orvos a szemész szakorvos véleményét?

Figyelt kérdés

Első bababmat 2017ben császárral szültem.

Most ismét babát várunk. 20hetes vagyok. A védőnő elküldött szemeszetre mert elég magas dioptriás szemüvegem van. -5,45;-6

Megvizsgált a szemész és mondta hogy természetes szülés nem javasolt,pláne hogy az első is császár volt (az nem a szemem miatt, még csodálkozott is hogy annó nem küldtek hozza).

Agusztusba megyek az orvosomhoz, mindnekepp figyelembe veszi ezt a szakvéleményt? Semmiképp nem lesz már sima a szülés? Ez azt jelenti hogy program császár lesz?


2019. júl. 16. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelembe


Ez az az eset, amikor valóban indokolt a császár.

Meg lehet vakulni,

Egy nőgyógyász sem vállalja a felelősséget..ha van szakorvosi vélemény

2019. júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze!
2019. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe kell vennie, valoszinu programcsaszar lesz, de lehet meg tudod beszelni, h varjatok meg, h beinduljon magatol a szules es akkor csaszarozzon a doki.
2019. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vajon minek küldött volna, ha nem akarná figyelembe venni?


Ennyire ne legyen már valaki megszállott, hogy vállalná a megvakulás kockázatát, csak hogy hüvelyi úton szülhessen.

2019. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam a VÉDŐNŐ küldött.

Nem,nem vagyok megszállott,mint írtam az ELŐZŐ szülés is császár volt,nekem így is jó, meg úgy is jó lett volna.

Csak kíváncsi voltam hogy 100% hogy mostmar császár lesz-e.

Meg hogy akkor előre megmondja hogy hanyadikán születik meg a baba? Ilyenkor is ki várják a 40hetet, vagy van akit már 38-39 hetesen megcsaszáronak?

2019. júl. 16. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Megbeszeles alapjan kivarhatjatok meg a szules beindulasat is!


Ismorosomet, szemproblemaval, 38.heten csaszaroztak.

2019. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy ki küldött. Nem viccből teszik.
2019. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam figyelembe vette a szemészeti szakvéleményt, megmondta, hogy ő ehhez nyilván nem ért, így nem vállalná a kockázatot. Én választhattam, hogy megvárjuk, míg magáról beindul, vagy programcsászár. 38+2-re a programot választottam, de az is úgy történt, hogy beindították a szülést, fájásokat indukáltak és hat órát vajúdtam a műtét előtt.
2019. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen szemész nézett meg? Dioptria nem indokol császárt, a szemfenéki kép dönt. A szemészek egy része is rosszul tudja/nem érdekli.

Ettől függetlenül a szülész el fogja fogadni a véleményt. Ha kétségeid vannak, szemészeti másodvéleményt kérj.

2019. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!