Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen jelei voltak hogy...

Milyen jelei voltak hogy napon belül megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Hányadik hèten történt?
2020. júl. 28. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nálam semmilyen jele nem volt, és sajnos magától be semindult.😩

Egyébként a 40. héten indították a szülést.

2020. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Az első gyerek születését nem jelezte, hogy nemsokára szülök, nem fájt semmim, jem jóslóztam. Éjjel elöntött a magzatvíz 39+5 naposan. Második gyereknél tágulási vérzésem lett a szülés előtt pár nappal (38+1) , persze mentünk is be a kórházba, de hazaküldtek a vizsgálatok után, fájás nem volt. 2 napra rá beindult a szülés fájásokkal.
2020. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem annyi volt csak hogy nagyon fel volt puffadva a fejem és korán ébredtem (végig remekül aludtam ezért volt fura) 37+4-kor született 3 és fél óra alatt.

Délután még Skype-oltam meg egy barátnőmmel cseteltem. Aztán elmentünk egy rövid sétára a férjemmel és utána indult a buli

2020. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az időpontom indításra elég erős jel volt. 😅
2020. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen. Hajnali 4-kot egy brutál görcsre ébredtem, mint kiderült, az volt az első fájás. Este úgy feküdtem le, hogy semmi, de semmi bajom nem volt. Nem volt hasmenés, étvágytalanság, izgatottság, semmi. Este megnéztük a szokásos Trónok harcát, lekapcsoltuk a villanyt és mentünk aludni. Hajnalban indult a buli, éjfélre a kezemben volt a lányom.
2020. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-os valaszolo en is igy voltam vele :D

Hajnali fel 4-kor ebredtem hogy faj a hasam,elmentem wc-re volt egy kis folyas vagyis nyakdugo lehetett olyan volt az allaga.

Nem volt elotte semmi jele a szulesnek de mikor felkeltem ejjel tudtam hogy ezek mar a fajasok es aznap szulni fogok,meg is szultem a babat ejfel elott picivel 😊

2020. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!