Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemsokára szülni fogok, első...

Nemsokára szülni fogok, első babám lesz! Milyen jelei lesznek, ha megindul a szülés? Milyen szakaszai vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

szia én 3 hónapja szültem lassan,,nekem is első kislányom :)

én se tudtam milyen lesz ha eljön az idő mit fogok érezni

de amikor a kíírt nap után márc 6. rá 5 nappal 11 én jöttek a fájások és leginkább menszeszgörcsszerűre emlékeztet csakhogy nekem 3percenként jöttek eléggé rendszeresek voltak nem kertelek kapartam a falat nekem sajnos nehéz szülésem volt nem is lombozlak le vele, bár 5 óra alatt meglett a leányzó (segítséggel)

remélem könnyű szűlésed lesz :-)

2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az változó, igencsak egyénfüggő. Nekem az első szülésem, olyan volt mint ahogy az meg van írva, szabályos egyre erősödő fájások, délelőtt 3/4-9-kor kezdődött, és este 3/4-10-kor megszületett.

Minden jót neked!:))

2010. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy csak esteffelé lett fájdalmasabb, addig csak mensiszerű volt.
2010. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod.Nagyon félek a szüléstől és ráadásul a kórháztól 30 km-re lakom.Remélem nem kezdődik durván és nagyon félek,hogy majd ez a nagy meleg megindítja.
2010. jún. 10. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne félj!!!!!Komolyan mondom! Nekem tényleg durva volt a szülés, 15,5 óra, nem tágultam, nem folyt el a víz, stb. De ha félsz, az csak nektek rosszabb. Gondolj arra, hogy minden egyes fájással közelebb kerülsz a picidhez, és nincs sok hátra, lassan a kezedben foghatod! Hihetetlen jó érzés!!! :-) Meg fogod érezni amikor itt az idő, én is azt hittem, hogy jóslók csak, de a férjem mondta, hogy menjünk már. (10percesekkel kezdtem) 30km az nem sok, ne aggódj, még fürödni is lesz időd előtte! Sok sikert, drukkolok!

4 hós fiúcska anyucija.

2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem elfolyt a magzatvíz-ömlött,akkor pedig irány a kórház.Kitartás és könnyű szülést kívánok!
2010. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok erőt adott, hogy bepillantottam sétálgatás közben a gyermekágy felé, ahol vitték a kisbabákat szopni, jó volt hallani a sírásukat, erősebb lettem mert arra gondoltam nemsokára én is a kezemben tarthatom a kicsimet.
2010. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne izgulj és ez nagyon fontos !

Nekem is menszi szerű görcseim voltak, nem túl vészesek a szokásos, pont főztem, a párom vártam haza, aztán egyre sűrűbbek lettek a fájások és erősödött is ! Aztán elfolyt a magzatvíz, bementünk a kórházba és én végig állva , labdán ülve, zuhanyban, sétálva vajúdtam végig tartott a férjem :D, mivel én azt hallottam , hogy ha felfektetnek és ott maradok akkor végig ott kell feküdni és nehezebben indul be a szülés azóta sem tudom ez igaz de, de én így kibírtam és természetes úton szültem meg a két lányom, mert ikrek !

Szóval nyugi, fájdalommal jár, de a végeredmény kárpótol mindent !

a 30 km es út, meg belefér !

2010. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt az orvostól kárdezd! ;)

Egyébként majd megérzed, mikor kell nyomni!

2010. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elfolyik a magzatviz.
2010. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!