Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan szülés megindulásána...

Hamarosan szülés megindulásának jelei?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi hogy a szülés előtt akár napokkal ki mit érzett? Kifejezetten csak görcsök utalnak,meg a nyákdugó arra hogy nemsokára itt az idő vagy más is?
2012. máj. 15. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem semmi jele nem volt előtte.Este fájt egy kicsit a derekam,hajnalban megindult a szülés.
2012. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez érdekes, mert a szülés csak úgy is beindulhat, előjelek nélkül is.

Én szülés előtti napon még zárt voltam, nagyon jól éreztem magam, nyákdugóm sem ment el.

Aztán másnap bementünk a kórházba, doki megvizsgált, majd mondta, hogy ma már nem megyek haza, mert ebből baba lesz. Én meg csak néztem...

De 8 óra múlva tényleg baba lett belőle. Idővel elkezdett mindenem fájni (derekam, erős mensis görcsök jöttek, vajúdás közben magzatvízzel együtt elment a nyákdugó is), de konkrétan előtte nekem nem volt sok jelem, csak néha úgy éreztem keményedik a pocim (ami már fájás volt, csak akkor még nem annak éreztem, mert előtte is sokszor volt keményedésem, és azt hittem ez is az). :)

Így utólag belegondolva az egyik jel nálam az volt, hogy sokat ettem a szülés előtti napokban, többet mint előtte, és egyre jobban éreztem magam. Nem vicc, olyan furcsa jó érzés volt, elmúlt a panaszok (pl. az hogy rosszul aludtam). Szülés előtti napokban nagyon jól voltam, tünetek nélkül. Tehát nekem ez volt az előjel (pont nem az amire vártam, vagyis arra hogy jönnek és jönnek majd a tünetek...).

2012. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem volt semmi előjele egyik szülésemnek sem! Első babával be feküdtem a korházba ott indult meg. Egyszer csak éreztem a fájásokat előtte meg semmi amikor megnézték akkor már 5 percesek voltak de igyis alig éreztem őket! A második babával mentem vizsgálatra és akkor mondta a doki hogy itt van e nálam a cuccom mert szülni fogunk ma! Mind a 2 baba 3 óra alatt kint volt!
2012. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem volt semmi jele, annyi volt,hogy a nyákdugó kezdett távozni,de még szülés előtt 2 nappal.Mentem magzatvízvizsgálatra (1 nappal már túlhordtam) és mondta az orvos,hogy én már ma nem megyek haza,hanem megyünk szülőszobára.Ez volt 11 előtt, felkerültem dél körül...16.10-kor megszületett a kisfiam.(oxit is kaptam)
2012. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Kétszer szültem, egyiknél sem volt semmi jel előző este. Nevetgélve lezuhanyoztam, elaludtam és semmi.. Az elsőnél:Másnap hajnalban éreztem pukkanást és szivárogni kezdett a víz,délután szültem. A másodiknál:reggel nst-n voltam és hazaérve kezdett fájdogálni a hasam-, másnap reggel megszültem.
2012. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet hülye vagyok, de a pontozók szerint a szülés előtti napokban mindenkinek jön ezerféle tünet, amiből tök egyértelműen meg lehet állapítani mikor lesz belőle tényleg szülés?

Nekem nem volt előjele.

Nem fájt semmim, nem ment el a nyákdugóm. Aztán egyszer csak elfolyt a magzatvíz.

2012. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd csak lesz valami,azt hittem lehetnek már előjelei. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!