Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális az, hogy a szülésre...

Normális az, hogy a szülésre kiírt időpont előtt két nappal még ilyen sokat mozog a babám? Mással is így történt vagy inkább éppen ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt, hogy szülés előtt lelassulnak a babák. Nem hiperaktívan mozog egyébként, csak úgy folyamatosan:) És össze-vissza kluttyog a hasam. Mi ez??
2008. nov. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szioka Az teljesen ok h aktiv a babóka,az én példám:hétfőn még teljesen aktiv volt a picó,este 10-11 óra között elkezdett szivárogni a magzatviz,irány a korház.ott éjszakáztam,reggel amikor rátettek a ctg-gépre 1 oriásit rugott a csajszi akkor az össz magztviz távozott.Nos,akkor már nem volt aktiv a baba.17-kor született meg......
2008. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
40+3 napra szültem-ezt elfelejtettem
2008. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még akkor is mocorgott, amikor a fájások elkezdődtek.
2008. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is végig mocorgott ezerrel, még a vajúdóban is:)
2008. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én picikém is végig rugdosott, még a szülőszobán is. Én is vártam, hogy lelassul, a végén kiderült, a drágám nem fért el a pocakomban. 61 cm-rel és 4000 grammal született.
2008. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
61 cm-vel??????
2008. dec. 22. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mindenki a csodájára járt. A férjem és én sem vagyunk égimeszelők, átlagos magasságúak vagyunk, ő mégis ilyen nagy. Tegnap múlt fél éves, már bőven 74-es rucikat hord.

Szép ünnepet!

2008. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megszületett a babócád?

Mikor és mekkora?

KELLEMES ÜNNEPEKET!!!!!!

2008. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!