Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Caulophyllum és cimicifuga,...

Caulophyllum és cimicifuga, ezeket milyen higításban vegyem és mennyit szedjek belőle? Egy doboz meddig elég?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
5 CH-s mind a kettő, és nekem napi 5 bogyót kell belőle elszopogatnom. 1 hete kezdtem (36. héten), úgyhogy nem tudom meddig elég. Szülésznő tanácsára szedem.
2010. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. aug. 4. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2010. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy előtte-utána fél óráig ne egyél és igyál, valamint kávé, menthol kerülendő! (Meg persze a cigi, de gondolom amúgy sem szívod. :))
2010. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, figyelek ezekre!


Nem dohányzom :)

2010. aug. 4. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá az előttem válaszolóhoz, hogy minden tégelyben 80 bogyó van. +/- pár db. Így nagyjából ki lehet számolni, hogy meddig elég.

Könnyű szülést kívánok!

2010. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írták, de én inkább megteszem, hogy az is fontos, hogy ne fogd meg a bogyókat, hanem a tetején lévő tégelyből vedd be. Állítólag elveszítik a hatásukat ha fémmel vagy kézzel érintkeznek.
2010. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá, hogy ne tedd telefon közelbe, mert akkor is elveszti hatását. Amúgy én szedtem mint a kisangyal, egy héttel túlhordtam a babámat és nem is akartam tágulni szülésnél normálisan. Ha újra kezdeném nem szedném, mert nagyon sokan túlhordják miatta a babát, és a szülésnél meg nem segíti a tágulást.
2010. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nekem uezeket 30ch-ba ajánlották, felváltva.


Tehát egyik nap cimic./5db, másik nap caulpo./5db

:-)

2010. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm is szedte, egyikük 4, másikuk 5 órát vajúdott, és 2-3 nyomásra kinn voltak a törpék.

Azért én hiszek benne, hátha besegít! :)

2010. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!