Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikáról tapaszt...

A debreceni klinikáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék , hogy szült-e valaki Szeverényi Péternél?

Milyen a volt a szüléskor, mennyiért válalta stb.


2010. aug. 4. 13:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Én ott szültem 2007 ben. Csak jót tudok írni róla. mindenki figyelmes volt és segítőkész. Mondjuk én dr. Kozma Bencénél szültem. Első osztályú orvos. Akinek csak tehetem ajánlom. pénzt sem a nővérek sem a csecsemősök de még az orvos sem fogadott el. mondjuk lehet csak jó embereket fogtam ki. Röviden ennyi. Sok sikert.
2010. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Én is csak jót tudok mondani a szülészetéről, de a csecsemős osztály dolgaiba inkább nem folynék bele!

Ennél az orvosnál szült anyukám még engem is! Az egyik legnagyobb tudásu orvosnak mondják!

2010. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a klinikán szültem 2009-ben.Az Dr Márton Attilánál szültem és nagyon nagyon meg vagyok elégedve veled.Szuper orvos.Ha terhes leszek akkor a következő babát is nála szeretném szülni.


A szülés alatt egy ember kivételével mindenki nagyon rendes volt.Egy alacsony vékony pici nő aki az EDÁ-t adta volna be na az bunkó volt de nagyon.Nem is tudom ,hogy dolgozhat még ott.


Az osztályon egy ápolócsaj volt csak bunkó de ő vele szerencsére csak egyszer találkoztam.

A többiekkel tökéletesen meg voltam elégedve.

2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit lepukkant az épület és régistilusu a szülőszoba - nincs mászófal meg medence- fekve kell szülni.

a csecsemősökkel nem volt bajom csak a flegma doktornővel aki a babákat jött vizitelni.

Az volt zavaró hogy miért este fél tizkor meg tizkor volt fürdetés

a dokik nagyon jók szóval a szaktudás megvan a többi meg nem számit az alatt a négy öt nap alatt...

2010. szept. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most hétvégén szültem a debreceni klinikán. A szülészet előtt le a kalappal, minden orvos és szülésznő nagyon rendes volt. A csecsemáosztályról meg csak rossz véleményem van. Baba mama kórház lévén amit beléd súlykolnak csak annyi, hogy össze kell bújni a gyerekkel. A nővérek között van 2-3 aki nagyon lelkiismeretes,a többi le se tojja az embert. Ha nem alszol együtt a gyerkőccel te vagy a legrosszabb anya a világon, aztán meg éjszaka úgy kell kihúzgálni egyik másik anyuka alól a gyereket, nehogy megfulladjon. Semmire nem tanítottak meg, hogyan kell szoptatni, fürdetni, ellátni a babát. Kínlódj egyedül, aztán ha nem megy meg ordítanak veled. A csecsemős orvosok sem kedvesek, mindenki mást mond, nem lehet rajtuk eligazodni. Örülök, hogy egy ismerős nővér segítségével sikerült a 3. napon már hazajutnunk. Az ágyak borzalmas kényelmetlenek, a takarítók már reggel 6-kor mint egy harci sereg ébresztenek, ha akarod ha nem. A kaja elfogadható. Én még egyszer szülnék, nem a klinikát választanám. De még egyszer hangúlyozom a szülészet és az ottani orvosok és szülésznők nagyon lelkiismeretesek, kedvesek, nagy tudásúak. Mindegy kit választasz.
2010. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!