Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 héttel rollerezn...

Szülés után 2 héttel rollerezni? Hogy van erre "ereje" valakinek?

Figyelt kérdés

Vagy esze.

Vagy ez csak olyan közösségi oldalas vetítés? "Mintha nem is történt volna semmi"? :D



2020. aug. 22. 11:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk már, hogy annyira ráz a roller. 😅 Egy kátyús úton az autó jobban ráz mintha valaki gurul egyet rollerral. Mindjárt jön a kérdező és elmondja, hogy milyen hepehupás járdán gurult az anyuka, ugratott is jó nagyokat, hogy menőzzön a szomszédok előtt. Valóban aggódik érte, persze...
2020. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Kapaszkodj meg. Császár után a kórházból hazaesve álltam neki főzni, mosni, porszívózni, fürdőszobát takarítani.
2020. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

A rollerezés nem megterhelőbb, mintha valaki felsétál mondjuk a harmadikra ..

Amúgy ha nem vagytok jó viszonyban, akkor miért teszel úgy, mintha aggódnál érte?:D

Normális embert nem érdekli, mit csinálnak mások magukkal..

2020. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

"Majd később lesz meg a böjtje"

Köszönöm, 8 éve volt, azóta is egyben vagyok. :) Te viszont leállhatnál a mások életében való ilyen mértékű turkálással.

Arról miért nem írsz ki kérdést, hogy Pista bá napi két doboz cigit szív el, Julika néni meg zsírosan főz? Ezekkel többet ártanak maguknak, mint s kérdésben szereplő anyuka.

2020. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
Neked aztan jó sok időd van. Ahogy hazajottunk a korhazbol elso dolgom volt a parom elé terdelni, mas meg honapokig nem csinal semmit vele. Mindenki mas.
2020. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mi baj van a rollerezéssel, de amúgy meg azt csinál amit akar.


(én hétfőn szültem, csütörtökön kezdtünk költözni, ha akartam sem tudtam volna "gyermekágyazni")

2020. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

"Ahogy hazajottunk a korhazbol elso dolgom volt a parom elé terdelni,"


Őszinte részvétem, de komolyan. Ritka rossz lehet egy olyan kapcsolatban, ahol kétlábon járó nemiszerv vagy.

Hogy egy frissen szült kórházból épp hazaeső nőnek első dolgának kell hogy legyen a pasit leszpni, mert másként egyedülálló anya lenne....Hát téged se irigyellek.

2020. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
2 hete szültem tudni épp tudnék csak nem akarok.
2020. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%

"Ahogy hazajottunk a korhazbol elso dolgom volt a parom elé terdelni,"

Én erre azért nem lennék ennyire büszke.

2020. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Bár én még nem szültem,de semmi rosszat nem látok abban,hogy anyuka a kórházból hazaérve apuka elé térdelt.Magunkat ismerve,én se fognám vissza magam.
2020. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!