Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ártalmas e a terhesség...

Annta kérdése:

Nem ártalmas e a terhesség akár kezdeti szakaszában is a hason fekvés, Szabad e és ha igen, meddig terhesen rollerezni (a zötykölődés, rázkódás miatt kérdem, ami ezzel együtt jár)?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabad. Mindent szabad, ami jól esik és nem káros sem rád sem a gyerekre nézve. Addig fekhetsz hason ameddig kényelmes, ha nő a hasad majd nem lesz az :) Rollerezni is addig rollerezhetsz ameddig tetszik, egy idő után úgyis annak örülsz, ha járni tudsz :)
2013. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, egy kapaszkodó babának semmi nem árt. Nyugodtan alhatsz hason amíg jól esik, aztán majd úgy is szól a baba ha nem tetszik. Háton aludni éppen annyira káros mint hason, mivel a baba hátul tapad és elszoríthat egy vénát. Nyugodtan aludj hason amíg jól esik. A roller pedig éppen annyira veszélyes mint ha Budapesten busszal utazol a kátyús utakon. Nyugodtan élvezd az életet amíg nem vagy rosszul és nem nőt hatalmasra a pocakod.
2013. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rollert és biciklit a szédelgősebb, ájulósabb kismamáknak nem szokták javasolni a balesetveszély miatt. De a buszok is ráznak eléggé, ez tény. Én ezért nem is ülök a buszon, inkább állok, kevésbé ráz szét, de az állás meg balesetveszélyesebb, ha gond van, mint az ülés :) nicns jó megoldás :) csak kevésbé rossz :) Ha bírod, nem szédülsz, stb. akkor szerintem amíg kedved van. Gondolom nem most kezdted.
2013. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Így nyugodtabb vagyok. :)
2013. ápr. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!