Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan terhességi...

Van itt olyan terhességi cukros kismama aki természetes módon szült?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom hogy a cukrosokat császározni szokták. Ez általában igaz? És ha igen, miért javasolják inkább a császárt? Előre is köszi a válaszokat!
2020. aug. 22. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
En sem értem ezt a lepontozosdit. Mindenki a saját tapasztalatát írta le. Nyilván kórház függő is de terhesség függő is. Ha gond van, meszesedik a placenta pl idő előtt az inzulintól, akkor sokkal hamarabb is indítanak. Ha enyhe lefolyású a betegség akkor pedig túl is hordhatod akár. Én inzulinos voltam, 39+3 beindult magától és csak azt nézték pár óránként, hogy nem esik-e le a cukrom.
2020. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Attól a pár egység inzulintól, amit a terhességi cukrosok néhány hétig szúrnak nem fog meszesedni a méhlepény.
2020. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van, aki nem néhány hétig szúr.


Második, harmadik gdmnél, már akár a 8-10. héttől romolhatnak az értékek és szükségessé válhat már a terhesség kezdetén az inzulin.

2020. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Az már több, mint GDM.
2020. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fúha de okos itt mindenki. De képzeld el nem pár egység amit szúr néhány kismama és de, reagálhat meszesedéssel a placenta. Ismersz olyan terhes nőt akinek a terhessége mindenben a tankönyv szerint zajlott? Ezer komplikáció lehet, ami miatt korábban indítják a szülést és összefügg a GDMmel. Persze lehet kockáztatni de van, hogy nem tanácsolják. Mindenki leírta, nála hogy volt, de mindig vannak olyan okosak, akik ismeretlenül gyiken keresztül jobban értenek hozzá, mint egy orvos.
2020. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
En a 16 dik héttől vagyok inzulinos, folyamatosan romlo ertekek. miatt jelenleg a 37+4napnal tartok, es napi 60 egyseg inzulint szurok, lepenyem II-III fokban érett, szoval nem egy ket egység inzulint szurok.
2020. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Én a GDM-re írtam, hogy rövid ideig és kevés inzulint használnak. Akinek már a 16. héten inzulin szükséges, az már nem csak GDM-es. Nem mintha a napi 60 egység olyan sok lenne.
2020. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Te orvos vagy? Tok mindegy is , szerintem az okoskodásod nem segít a kérdezőnek
2020. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!